افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 21 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

حمایت رییس شورای اخوت اسلامی افغانستان از قدس

مولوی حسام‌الدین حسام

رییس شورای اخوت اسلامی افغانستان گفت: مسجد الاقصی برای همیشه باقی خواهد ماند زیرا فلسطین پاره جدا نشدنی از پیکره اسلام است.

مولوی حسام‌الدین حسام رییس شورای اخوت اسلامی افغانستان در مراسم حمایت از بیت‌المقدس در کابل گفت: غربی‌ها در سوریه، عراق، لبنان و یمن با شکست روبرو شده‌اند.

وی افزود: غربی‌ها در حال حاضر برای جبران شکست خود در سوریه، عراق، یمن و لبنان با پلان جدیدی تلاش می‌کنند تا جهان اسلام را تحت فشار قرار دهند.

مولوی حسام با اشاره به اقدام اخیر رییس جمهور امریکا درباره بیت‌المقدس اظهار داشت: ترمپ یک فرد وحشی است و از برخوردی که با جوامع بشری دارد می‌توان دریافت که اهل حاکمیت نیست.

رییس شورای اخوت اسلامی افغانستان تاکید کرد جهان غرب با استفاده از تروریزم جهاد را هدف قرار داده است و افکار ضد جهادی از اتاق فکر کشورهای غربی در جوامع اسلامی بیرون می‌آید.

این عالم دینی گفت: مسجد الاقصی برای همیشه باقی خواهد ماند زیرا فلسطین پاره جدا نشدنی از پیکره اسلام است.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم نجات سرزمین‌های اشغالی از سیطره رژیم صهیونیستی تاکید کرد اگر مسلمانان با هم متحد شوند امریکا ناکام خواهد شد.

چندی پیش ترمپ قدس شریف را من‌حیث پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخت که در نتیجه خشم کشورهای اسلامی و مخالفت برخی از کشورهای غیرمسلمان را نیز به همراه داشت.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار