افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 8 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

جلسه مرور پلان عمل ملی مبارزه علیه مواد مخدر دایر شد

جلسه مرور و بازنگری پلان عمل ملی مبارزه علیه مواد مخدر، جهت شامل سازی در برنامه های ادارات ذیربط مبارزه با مواد مخدر، برگزار گردید.

جاوید احمد قایم معین پالیسی و هماهنگی وزارت مبارزه علیه مواد مخدر ضمن معلومات در مورد پلان عمل ملی مبارزه علیه مواد مخدر گفت: به اساس شاخص ها و اهدافِ که در این پلان تعیین گردیده بود تا فعلا، تنها موفق به عملی نمودن 35 فیصد آن شده‌ایم.

ایشان علاوه نمود: ضمن پیشرفت‌هایی که وجود داشت مشکلات و چالش‌های نیز فراراه تطبیق این پلان وجود دارد که نیاز به مرور، بازنگری و اشتراک گزاری با تمام اداره های ذیربط دارد تا بتوانیم هرچه بهتر به بقیه اهداف مان نایل آییم.

داکتر محمد عثمان فروتن رییس عمومی پلان و پالیسی وزارت مبارزه علیه مواد مخدر ضمن ارایه پریزنتیشن و معلومات در مورد پشرفت ها، از چالش ها نیز یادآوری نموده و از ادارات خواست تا ضمن در اولویت قرار دادن مبارزه علیه مواد مخدر، بودجه مشخص نیز در این راستا در نظر بگیرند.

نماینده وزارت صحت عامه و رییس معیشت بدیل وزارت مبارزه علیه مواد مخدر ضمن توضیح دست‌آوردها نظریات ادارات مربوطه شان را نیز ارایه نمودند.

قابل یادآوری است که این جلسه به اشتراک جاوید احمد قایم معین پالیسی و هماهنگی، داکتر محمد عثمان فروتن رییس عمومی پالیسی و هماهنگی وزارت مبارزه علیه مواد مخدر، نماینده گان وزارت دفاع، داخله و صحت عامه در وزارت مبارزه علیه مواد مخدر برگزار گردید.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار