افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 6 جولای , 2018 لینک کوتاه خبر :

توصیه احمد ولی مسعود به یاران اشرف غنی!

احمد ولی مسعود

احمد ولی مسعود به کسانی که در همراهی با تیم اشرف غنی طمع، توقع و معامله در سر دارند توصیه کرد تا دور اشتباهات قبلی نچرخند.

احمد ولی مسعود رییس بنیاد شهید مسعود می گوید: مشکل غزنی، مشکل اقوام نیست، مشکل همۀ افغانستان است، مشکل نظام انتخاباتی است، مشکل کمسیون است، مشکل حکومت و قدرت است و سرانجام سر رشتهٔ همۀ این مشکلات به ذهنیت نا متعادل یک نفر در مقام تام الاختیار همراه با تیم انگشت شمار و چند طماع دیگر برای قاپیدن قدرت و امتیاز میرسد، و یک ملت تاوان آن را میدهد.

مسعود افزود که به وضوح می دانیم که این انتخابات همراه با مشکل درونی آقای غنی، کشور را به بحران های دامنه دار خواهد کشانید، به همین ملحوظ در پهلوی تعقیب کار، دقت و نظارت، قطعاً باید آماده گی گزینۀ دوم را برای مهار بحران داشته باشیم.

وی تصریح کرد: از کسانی که اشتباهات جبران ناپذیر سیاسی شان در همراهی این تیم باعث وضعیت بحرانی موجود در کشور گردید، خواهشانه تمنا داریم تا بار دیگر با هرچشمداشتی، طمع، توقع و معاملۀ که در سر دارند دور اشتباهات قبلی نچرخند، مورد استفادۀ بازیگران داخل ارگ تحت هر عنوانی که باشد قرار نگیرند، حق مردم را قربانی امیال شخصی خود نسازند.

این در حالیست که کمسیون انتخابات اعلام کرد که ولایت غزنی به ۳ حوزه انتخاباتی تقسیم می شود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار