افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 7 نوامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

توزیع تصدیق نامه‌های ۱۶۶ تن از مدیران بخش اناث کودکستان‌های ولایت کابل

%d9%85%d9%87%d9%85%d9%86%d8%af

 

در مراسم توزیع تصدیق نامه‌های این سیمینار، معین امور اجتماعی، از فارغان خواست تا موضوعاتی را که در این سیمینار فراگرفته‌اند به دیگران هم برسانند و نیز در محل کاری خود به گونهٔ خوب آن را تطبیق نمایند.

 

سیمیناری که از سوی وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین برای ۱۶۶ تن از مدیران کودکستان‌ها دایر گردیده بود؛ با توزیع تصدیق نامه‌ها برای اشتراک کنندگان به پایان رسید.

 

این سیمینار که از سوی آمریت ارتقای ظرفیت ریاست منابع بشری وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین به راه انداخته شده بود؛ در آن به تعداد ۱۶۶ تن از مدیران بخش اناث کودکستان‌های ولایت کابل اشتراک ورزیده بودند.

 

در این سیمینار از سوی آموزگاران آمریت ارتقای ظرفیت به مدیران کودکستان‌ها در سه دورهٔ آموزشی در بخش قوانین کار و خدمات ملکی، مقررهٔ کودکستان‌ها، پلان گزاری و گزارش نویسی آموزش داده شد.

 

در مراسم توزیع تصدیق نامه‌های این سیمینار؛ استاد واصل نور مهمند معین امور اجتماعی در صحبت‌هایش دایر نمودن چنین برنامه‌ها را مهم و ارزنده خوانده؛ از فارغان خواست تا موضوعاتی را که در این سیمینار فراگرفته‌اند به دیگران هم برسانند و نیز در محل کاری خود به گونهٔ خوب آن را تطبیق نمایند.

 

گفتنی است که در کابل ۲۴۱ باب کودکستان وجود دارد که از جمله ۱۵۸ باب آن؛ کودکستان‌ محل زیست و ۵۶ باب دیگر آن در محل کار فعالیت دارند که جمعاً روزانه ۱۰۳۷۳ اطفال را زیر پوشش آموزش و پرورش قرار می‌دهند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار