افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 20 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

تنش ها میان افراد جنرال دوستم و یک عضو ولسی جرگه

نظام الدين قیصاری قوماندان امنیه قیصار

به گزارش خبرگزاری افغان تلکس به نقل از مقامات محلی فاریاب، تا هنوز تنش ها میان افراد جنرال دوستم و یکی از اعضای ولسی جرگه پایان نیافته است!
مقامات محلی فاریاب می‌گویند که جنجال ها میان نظام‌الدین قیصاری، یکی از افراد مسلح نزدیک به عبدالرشید دوستم و فتح‌الله قیصاری یک عضو شورای ملی در فاریاب تاکنون حل نشده است .

احمدجاوید بیدار، سخنگوی والی فاریاب می‌گوید که تلاش‌های آنان برای حل این تنش‌ها تا هنوز جریان دارد.
نظام‌الدین قیصاری، فتح‌الله قیصاری و رحمت‌الله ترکستانی، قوماندان پیشین جوزجان را در ماین‌گذاری چهار ماه پیش در منزلش متهم می‌کند و می‌گوید، حکومت تاکنون در پیوند به بازداشت این دو تن از خود هیچ تلاشی به‌خرچ نداده است.
قیصاری می‌افزاید، دیگر نتوانسته سکوت حکومت را تحمل کند و در نتیجه شخصن وارد عمل شده است.
رحمت‌الله ترکستانی، قوماندان پیشین پولیس جوزجان، اما دست‌داشتن در این رویداد را رد می‌کند و آن را صرفا یک توطیه می‌داند.

  1. محمداسلم نظری :

    خو بهر صورت هرچقدر بگوید جنرال دوستم ملامت است طرف دارانش قبول نمیکند وقبول هم نداریم بخاطریکه بد نام سازی آن فقط یک هدف است هرچقدر کشیش کنین ملت او اورا ترک نمیکنه بخاطریکه یک دوستم فعلاء مانده درین وطن خدمت میکنه ودشمنانشه نیست نابود میکنه ومزدوران پاکستان دالر مصرف میکنه دوستم بسیار خطرناک است بهرشکل باشه بدنام باشه ولیکن مردم سمت شمال میدانه گپ از چه قراراست

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار