افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 4 سپتامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

تقدیر وزیر امورداخله از سه افسر پولیس

وزارت داخله

 

برای این افسران از سوی وزارت امور داخله  ضمن مکافات نقدی نیز مدال افتخار و شجاعت تفویض گردید.

 

فرمانده امنیه ولسوالی قلعه ذال ولایت کندز، فرمانده امنیه ولسوالی خانشین ولایت هلمند و فرمانده کندک پولیس سرحدی مستقر در هلمند را که از اثر مقاومت در نبرد با دهشت افگنان طالب جراحت برداشته بودند دیروز از سوی وزیر امورداخله کشوردر دفتر کارش مورد تقدیر مادی و معنوی قرار گرفتند.

 

وزیر امورداخله، با اشاره به رعایت اصل مکافات و مجازات به عنوان یکی از اولویت های کاری رهبری این وزارت، تصریح کرد که این افسران  فرزندان اصیل وطن، متعهد به مردم و کشورشان هستند که شهامت و فداکاری شان را در امر مبارزه با دهشت افگنی،  وزارت امورداخله به دیده قدر مینگرد.

 

برای افسران یاد شده از سوی وزارت امورداخله  ضمن مکافات نقدی نیز مدال افتخار و شجاعت تفویض گردید.

 

وی خطاب به افسرانی که به دلیل انجام درست وظایف شان، سزاوار دریافت مدال دانسته میشوند، گفت که شما از افتخارات پولیس ملی افغانستان هستید و وزارت امورداخله به شما فرزندان اصیل کشور افتخار میکند که جان خود را بخاطر حراست از مردم خود به مخاطره انداخته و از وطن خویش در برابر تروریستان و دهشت افگنان  دفاع مینمایید.

 

وزیر امورداخله به قربانی ها و فداکاری های نیروهای پولیس ملی در امر مبارزه با تروریزم و دهشت افگنی اشاره نموده تصریح کرد که در سال جاری نیروهای پولیس ملی با جان بازی ها و شجاعت بی نظیر از مواضع دولتی در برابر تروریستان دفاع نموده و افتخارات زیادی را در کارنامه خویش به ثبت رسانیده اند که شایسته هر گونه تقدیر و تمجید میباشند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار