افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 16 مارس , 2017 لینک کوتاه خبر :

تقدیر والی نورستان از وزارت احیا و انکشاف دهات

درانی و والی نورستان

 

والی نورستان در دیداری که با انجنیر نصیر احمد درانی داشت، کارکردها و دست‌آوردهای وزارت احیا و انکشاف دهات در ولایت نورستان را طی سال ۱۳۹۵ بی سابقه ‌خواند.

وی گفت که در جریان سال جاری این وزارت به ارزش بیش از ۲۵۰میلیون افغانی پروژه‌های انکشافی را در سکتورهای مختلف تطبیق و تکمیل کرده است.

 

به گفته والی نورستان، امسال برای اولین بار کار ساخت سرک اسفالت و قیرریزی در مرکز این ولایت توسط برنامه انسجام ساحوی وزارت احیا و انکشاف دهات آغاز گردید و تاکنون پیشرفت خوبی داشته است. او می‌افزاید که نورستان هنوزهم محروم و کم‌تر انکشاف یافته است و مردم این ولایت حق دارند، تا از خدمات انکشافی بیشتر مستفید شوند.

 

انجنیر نصیر احمد درانی، وزیر احیا و انکشاف دهات می‌گوید که طی سال‌های گذشته، نورستان از تطبیق پروژه‌های انکشافی فراموش شده بود به همین خاطر او در سال ۱۳۹۵ به ولایت نورستان بیشتر توجه کرده است.

 

وزیر احیا و انکشاف دهات، تاکید کرد که در سال ۱۳۹۶ نیز براساس امکانات موجود و جلب توجه دونرها تلاش خواهد کرد، تا در برخی از ولسوالی‌های محروم نورستان، خدمات اساسی مردم را از طریق تطبیق و عملی ساختن پروژه‌ها تامین کند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار