افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 29 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

تقدیراز یک جراح افغان موفق درهشتمین کنگره جهانی سوختگی اطفال درانگلیس

جراح افغان

یک جراح افغان موفق در هشتمین کنگره جهانی سوختگی اطفال در شهر برمنگهم انگلیس به پاس خدمات شایسته در بخش تداوی سوختگی اطفال جایزه معتبر بین المللی را دریافت کرد.

داکتر حبیب الرحمن قاسم، رئیس بخش تداوی سوختگی اطفال در انستیتیوت صحت طفل اندراگاندی موفق به دریافت جایزه معتبر بین المللی «Zora Janžokovič Prize» برای سال 2017 از سوی باشگاه اروپایی برای سوختگی اطفال (ECPB) گردید.

این جایزه که شامل یک مدال، تیغ طلایی و مبلغ نقد میشود، بتاریخ 21 جون در هشتمین کنگره جهانی سوختگی اطفال در شهر برمنگهم انگلیس به پاس خدمات شایسته در بخش تداوی سوختگی اطفال، به داکتر قاسم اهدا گردید.

داکتر قاسم چهارمین دریافت کننده این جایزه بزرگ و معتبر در جهان میباشد. این جایزه هر سه سال بعد، به کسانی اهدا میگردد که در شرایط سخت، دستاوردهای بزرگی در عرصه تداوی و مراقبت سوختگی داشته باشند و این بار یک جراح ورزیده افغان موفق به کسب این افتخار بزرگ گردید.

با دریافت این جایزه داکتر قاسم در کنار داکتران و پروفیسوران ورزیده جهان که دریافت کنندگان قبلی این جایزه نیز میباشند، قرار گرفت و افتخار بزرگی را به جامعه طبی افغانستان و تمامی مردم کشور به ارمغان آورد.

رهبری وزارت صحت عامه بهترین تمنیات و تبریکات را به داکتر حبیب الرحمن قاسم تقدیم داشته از بارگاه ایزد متعال توفیقات مزید را برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به جامعه تمنا دارد.

habib qasim 2

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار