افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 21 مارس , 2017 لینک کوتاه خبر :

تفویض مدال افتخاری و تقدیر نامه برای منسوبین وزارت زراعت

اسد الله ضمیر

مقام عالی ریاست جمهوری طی فرمانی دو مدال افتخاری و 10 تقدیر نامه درجه یک را به اساس شایستگی ها و تلاش های پیگیری انجام شده رهبری وزارت زراعت و ریاست های مربوط طی  فرمان شماره 2059  و 195 برای منسوبین وزارت زراعت تفویض نمود.

 

این تقدیر نامه ها و مدال ها طی محفلی از  سوی اسد الله ضمیر وزیر زراعت آبیاری ومالداری، عبدالقدیر جواد معین مالی و اداری و فهیم الله ضیایی معین آبیاری  و مشاورین وزارت زراعت به افراد یاد شده توزیع گردید

 

اقای محبوب الله ننگ ریس تصدی تخم های اصلاح شده بذری از سوی مقام عالی ریاست جمهوری مدال بدست آورد ، آقای نجیب ملک مشاور مقام وزارت به پاس خدمات شان در عرصه انکشاف بین المللی  مدال الیزابت را از کشور کانادا بدست آورد واقای ناصر برومند  کارمند ریاست آبیاری که به اساس فعالیت  ها در راستای انکشاف جوانان تقدیر نامه معینیت امور جوانان وزارت اطلاعات و فرهنگ را بدست آورده است ..

 

در ضمن 23 تن از کارمندان مقام وزارت و ریاست آبیاری که در سال جاری از خود فعالیت بیشتر نشان داده اند از طرف رهبری وزارت زراعت تقدیر گردیدند.

 

قابل ذکر است که چندی پیش رئیس پروژه تنظیم آب در مزرعه وزارت زراعت  نیز در میان 8 کشور جنوب آسیا جایزه اول تدارکارت را بدست آورد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار