افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 10 جولای , 2017 لینک کوتاه خبر :

تعیین آمران و مدیران جدید خدماتِ انجنیری برای ولایات مختلف

آمر ولایتی

معینیت مالی و اداری وزارت احیا و انکشاف دهات،27 آمر ولایتی و ۳۴ مدیر خدمات انجنیری را  معرفی کرد.

لازم بذکر است که این افراد پس از سپری کردن امتحان رقابتی از طریق برنامه CBR ،معرفی شدند.

معراج‌الدین شمس، سرپرست معینیت مالی و اداری وزارت احیا و انکشاف دهات در ورکشاپ آموزشی‌ای که برای این آمران و مدیران راه‌اندازی شده بود،‌ گفت که با فساد به صورت جدی مبارزه کنند. آقای شمس هم‌چنان از این آمران و مدیران خواست تا در به موقع تطبیق شدن پروژه‌ها نیز به شدت تلاش کنند و در تطبیق احکام وزارت، از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

سرپرست معینیت مالی و اداری گفت:‌ «با فساد مبارزه جدی کنید و در ‌تطبیق به موقع پروژه‌ها و تطبیق احکام وزارت، تمامی توانایی و تلاش‌تان را با جدیت کامل به کار بگیرید.»

هم‌چنان پس از معرفی این افراد تازه تعیین شده، ورکشاپ آموزشی یک روزه به هدف هم‌آهنگی بیشتر آنان با وزارت و نهادهای هم‌سو‌ آغاز شد.

در این برنامه‌ی آموزشی مسوولان برنامه ها و برخی از ریاست‌های دیگر برای آشنایی بیشتر کارمندان تازه تعیین شده به پرسش‌های آنان نیز پاسخ می‌دهند.

این کارمندان، پس از سپری‌کردن امتحان «CBR» برنامه‌ی ارتقای ظرفیت برای نتایج، از سوی کمیسیون مستقل اصلاحات اداری تعیین شده‌اند.

هفته‌ی قبل نیز ۲۷ تن از روسای تازه تعیین شده‌ی ریاست‌های احیا و انکشاف دهاتِ ولایات پس از سپری‌کردن امتحان «CBR» توسط انجنیر نصیراحمد درانی، وزیر احیا و انکشاف دهات معرفی شده بودند.

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار