افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 5 ژوئن , 2016 لینک کوتاه خبر :

تعین محمد هارون من حیث سخنگوی جدید ریاست جمهوری

افغانستان

 

بر اساس پیشنهاد ریاست عمومی اداره امور ریاست جمهوری و منظوری محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، محترم محمد هارون چخانسوری رئیس تشریفات ریاست عمومی اداره امور تبدیلاً در بست مافوق رتبه بحیث سخنگوی مقام عالی ریاست جمهوری  و  محترم مختار الله مختار با حفظ بست، امتیازات و وظایف فعلی( دستیار خاص رئیس جمهور) بحیث رئیس تشریفات ریاست عمومی اداره امور، تقرر حاصل نموده اند.

 

آقای چخانسوری تحصیلات عالی خویش را تا سطح ماستری در بخش اداره‌عامه و پالیسی در پوهنتون سیدنی آسترالیا به اتمام رسانده است. موصوف پیش از این در بانک جهانی ایفای وظیفه نموده و بیش از۱۲ سال در دوایر دولتی و غیر دولتی در زمینه‌های پالیسی‌سازی و مدیریت برنامه‌ها کار کرده است.

 

همچنان وی دارای تألیفات و ترجمه‌های متعدد در خصوص موضوعات هماهنگی‌برنامه‌ها، پالیسی‌سازی، مدیریت‌عامه و مدیریت پروژه‌ها می باشد.

 

آقای مختارالله مختار پیش از این در کمیسیون تنظیم پروسه انتقال، وزارت احیا و انکشاف دهات، و وزارت زراعت و آبیاری ایفای وظیفه نموده و بیش از ۱۲ سال در دوایر دولتی و غیر دولتی در برنامه های انکشافی کار کرده است. وی تحصیلات عالی خویش را در بخش اداره و تجارت به اتمام رسانده است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار