افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 22 آگوست , 2017 لینک کوتاه خبر :

تطبیق 4 پروژه در ولسوالی های مختلف پنجشیر

پوهنوال سلامت عظیمی 4 پروژه عام المنفعه را در ولایت پنجشیر افتتاح نمود.

این مراسم با حضور داشت والی، اعضای شورای ملی و شورای ولایتی و تعداد کثیری ازمردم ولایت پنجشیر برگزار گردید.

نخست پوهنوال سلامت عظیمی وزیرمبارزه علیه مواد مخدر ضمن ارایه معلومات در مورد پروژه‌های تطبیق شده در ولایت پنجشیر که به علت صفر بودن آن ولایت از کشت کوکنار از برنامه تقدیر از اجراآت خوب تطبیق گردیده است، گفت: مواد مخدر یک سونامی خاموش و جنگ اعلان نا شده در مقابل تمام ارزش ها، صحتمندی جوانان و امنیت کشور ما می‌باشد.

ایشان گفت: ولایت پنجشیر از جمله ولایاتی است که در حدود 18 پروژه از سوی وزارت مبارزه علیه مواد مخدر و با در نظرداشت پیشنهاد و خواست‌های مردم، در این ولایت تطبیق گردیده است و جا دارد که از مردم خوب پنج‌شیر بخاطر حفظ و مراقبت درست پروژه‌های سپاس‌گذاری نماییم.

انجنیر کمال الدین نظامی والی پنج‌شیر نیز حین افتتاح پروژه ها صحبت نموده ضمن ابراز تشکر از همکاری‌های وزارت مبارزه علیه مواد مخدر و تلاش‌های ریاست مبارزه با مواد مخدر پنج‌شیر، گفت: با بهره برداری این پروژه های عام المنفعه امید می‌رود مشکلات مردم مان حل گردد.

وی همچنان تاکید کرده، از باشنده گان محل خواست تا در حفظ و مراقبت این تاسیسات که مال خودشان است توجه جدی داشته باشند.

احمد ضیا یزدانی رییس مبارزه علیه مواد مخدر ولایت پنجشیر گفت: که این پروژه ها شامل ساختمان دو باب مکتب، کانال آب و تعمیر شفاخانه بیست بستر می‌باشد، که به هزینه چهل ملیون افغانی از سوی وزارت مبارزه علیه مواد مخدر درین ولایت تطبیق و اعمار گردیده است.

یزدانی افزود: که پروژه های متذکره در ولسوالی های دره، آبشار و حصه اول طی دوسال اعمار گردیده اند.

این پروژه ها با قطع نوار توسط پوهنوال سلامت عظیمی وزیر مبارزه علیه مواد مخدر،  انجنیر کمال الدین نظامی والی پنجشیر و وکلای شورای ملی و ولایتی و با حضور داشت علما، روسای ادارات ومتنفذین افتتاح و به بهره‌برداری سپرده شدند.

 

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار