بخش : اجتماعی, اخبار, اقتصادی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه شنبه, 10 اسد , 1396 لینک کوتاه خبر :

تطبیق ۴۱ پروژه‌ی عام المنفعه در ولایت غور

 

۴۱ پروژه‌ی آب آشامیدنی، ترانسپورت و آب‌یاری قریه یی در ولایت غور، در حال تطبیق است که هزینه‌ی جمعی این پروژه‌ها، ۷.۷ ملیون دالر و شمار بهره‌مندشونده‌گان این پروژه‌ها، به ۵۰۰ هزار نفر می‌رسد.

وزارت احیا و انکشاف دهات در جریان سال روان، ۱۹ پروژه‌ی انکشافی را در ولایت غور ‌ به ارزش بیشتر از یک ملیون دالر، تکمیل کرده که از مزایای این پروژه‌ها، ‌بیش از ۴۰ هزار نفر بهره‌مند شده‌اند. پروژه‌های تطبیق شده، شامل سکتورهای آب‌یاری قریه یی، آب آشامیدنی و ‌سرک‌ها بوده‌اند.

اکبر رستمی، سخنگوی وزارت احیا و انکشاف دهات می‌گوید: هم‌چنان ۴۱ پروژه‌ی آب آشامیدنی، ترانسپورت و آب‌یاری قریه یی در ولایت غور، در حال تطبیق است که هزینه‌ی جمعی این پروژه‌ها، ۷.۷ ملیون دالر و شمار بهره‌مندشونده‌گان این پروژه‌ها، به ۵۰۰ هزار نفر می‌رسد.

او می‌گوید که وزارت احیا و انکشاف دهات، در سال روان، هم‌چنان در پلان دارد تا ده‌ها پروژه‌ی دیگر در سکتورهای مختلف را در غور، به ارزش ۱۱.۹ ملیون دالر تطبیق کند.

لطفا نشر دهید ...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on RedditShare on TumblrEmail this to someone

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
آخرین اخبار