افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 27 جولای , 2016 لینک کوتاه خبر :

تسلیم شدن 260 طالب در سمنگان!

طالب

 

در یک عملیات گسترده تصفیه یی درولسوالی دره صوف ولایت سمنگان 260 طالب بشمول دو فرمانده آنان با مقداری زیادی جنگ افزار به نیروهای امنیتی کشور تسلیم شدند.

 

نیروهای امنیتی کشور در عملیات تصفیه یی که از 11 روز بدینسو در روستای نا امن ولسوالی دره صوف ولایت سمنگان آغاز نموده اند ، بسیاری از روستای ها نا امن ولسوالی دره صوف را کاملآ از وجود هراس افگنان طالب پاکسازی و برخی نا امنی هایی که در مربوطات این ولسوالی وجود داشت از میان برداشته اند.

 

عملیات پاکسازی شماری از مناطق نا امن دیگر در ولسوالی دره صوف ولایت سمنگان هم چنان به شدت جریان دارد ونیروهای امنیتی کشوراز طریق این عملیات گسترده تصفیه یی به تلاش های خویش در جهت پاکسازی منطقه از وجود هراس افگنان طالب پاکسازی و ادامه می دهند.

 

این عملیات های گسترده تصفیه یی به هدف حفظ امنیت، جلوگیری از بازگشت هراس افگنان طالب به محل و ایجاد  فضای امن به مردم محل در این ولسوالی به راه انداخته شده است .

 

 

در این عملیات، دها تن از افراد مسلح غیر مسوول با جنگ افزار های شان نیز توسط نیروهای امنیتی کشور بازداشت شده اند.

 

وزارت امور داخله جمهوری اسلامی افغانستان، بر مبنای برنامه ی امنیتی خویش، متعهد به تامین امنیت تمامی مناطق کشور بوده و با تمام توان در جهت سرکوب و نابودی گروه های هراس افگن و فعالیت های تخربی و اخلال گرانه ی آنان، تلاش خواهد کرد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار