افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 13 سپتامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

تدویر جلسه امنیتی به ریاست سرپرست وزارت امورداخله

جلسه امنیتی

روزگذشته جلسه امنیتی به ریاست ویس احمد برمک سرپرست وزارت امورداخله برگزار گردید.

در این جلسه که به اشتراک معینان و مسئولین وزارت امور داخله، برگزار گردیده بود سرپرست وزارت امور داخله، بر تقویت احضارات امنیتی تاکید ورزیده به مسئولین امور دستور داد تا بیشتر از هرزمان دیگری در جهت تامین امنیت شهروندان کشور تلاش جدی نمایند.

سرپرست وزارت امور داخله، تامین و رعایت حقوق بشری شهروندان کشور را یکی از اولویت های رهبری این وزارت عنوان نموده تصریح کرد که هرمنسوب پولیس ملی در جریان اجرای وظیفه در جهت تامین حقوق بشری شهروندان تلاش گسترده نموده و به ناقضین حقوق بشر نیز این فرصت را ندهند که حقوق و وجایب هموطنان ما را نقض نمایند.

سرپرست وزارت امور داخله، همچنان از رشادت وفداکاری نیروهای امنیتی به ویژه پولیس ملی در جهت سرکوب تروریستان ستایش نموده به مسئولین هدایت داد تا اصل مکافات را برای نیروهای پولیس ملی بیشتر ترویج دهند تا این امر سبب تشویق بیشتر نیروهای امنیتی کشور در جهت مبارزه و از بین بردن لانه های تروریستی گردد.

در جلسه یاد شده شماری از مسئولین و فرماندهان پولیس ملی گزارش کاری شان را به رهبری وزارت امور داخله، ارایه نموده و رهبری وزارت امور داخله جهت بهبود امور هدایات لازم ارایه نمودند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار