افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 25 اکتبر , 2012 لینک کوتاه خبر :

تدابير ويژه امنيتي در ايام عيد…

قومانداني زون 101 آسمايي شهركابل در نشست خبري از تدابير ويژه امنيتي در ايام عيد براي شهروندان كابل خبرداد.
جنرال محمد ایوب سالنگی قوماندان امنیه زون ساحوی آسمایی در اين نشست به خبر نگاران گفت، پولیس قوماندانی زون 101 آسمایی کابل که مسوول تامین امن و نظم عامه درولایت کابل میباشد همواره با زحمات شباروزی شان سعی وتلاش نموده تا باشنده گان متدین کابل درفضای کاملاً امن به خصوص درایام خجسته عید تدابیر ویژه امنیتی درتمامی نقاط کابل ازسوی پولیس اتخاذ گردیده است.
وی افزود: پلان های روی دست گرفته شده تا از وقوع حوادث دلخراش و ناگوار در ايام عيد جلوگیری بعمل آید تا باشنده گان شهر کابل روز های عید را بخوبی سپری کنند.

وی از شهروندان كابل به خصوص جوانان خواست تا در روز هاي عيد از استعمال پتاقی و تيزرفتاري وسايط شان در جاده ها جلوگيري نموده نظم شهر را به هم نزنند، در غير آن به گفته وي متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

قوماندان امنیه ولایت کابل با تاكيد بيشتر نيز از تمام باشنده گان کابل خواست تا درصورت مقابل شدن با افراد مشکوک به منسوبین پولیس اطلاع دهند و فامیل ها باید اطفال شانرا از استعمال پتاقی سرزنش و منع کنند تا باعث آزار و اذیت مردم نگردد.
وي در ادامه تصريح كرد: در صورت كه شهروندان كابل شاهد تخلفات و تيز رفتاري موترهاي پوليس مي باشند، نمبر پليت وسريال نمبرهاي وسايط نقليه آنان را ياداشت نموده به شماره تيلفون هاي 100 و 119 به تماس شده شكايات خويش را بازگو نمايند وقومانداني زون 101 آسمايي بعد از شنيدن شكايات مردم براساس قانون موتر ها و افراد مختلف بازداشت خواهند كرد.
ایوب سالنگی از دستاورد هاي پوليس شهر كابل در جريان هفته گذشته ياد آوردي نموده خاطرنشان ساخت: دريك هفته گذشته 99 عمليات مستقل 13عمليات مشترك از سوي پوليس شهر كابل شده است، همچنان 176 حادثه مختلف به وقوع پيوسته كه حادثات جنايي نيز شامل آن مي باشد و تاكنون به 171 واقعه آن كشف و عاملين آن به لوي سارنوالي معرفي شده است.
وي در اخير سخنانش از دستگيري 27 فرد تروريزم از سوي رياست امنيت ملي نيز خبرداد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار