افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, اقتصادی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 22 ژوئن , 2016 لینک کوتاه خبر :

بیستمین جلسه فود زون کندهار برگزار شد

کندهار

وزارت مبارزه علیه مواد مخدر بیستمین جلسه ساحه غذایی(فود زون) کندهار را بخاطر گزارش گیری از پیشرفت ها، چالش ها و پلانگزاری های آینده ی این برنامه برگزار نمود.

پوهنوال سلامت عظیمی وزیر مبارزه علیه مواد مخدر برگزاری همچو جلسات نوبتی را بخاطر بررسی پیشرفت ها مهم خوانده و علاوه نمودند که تمام اداره های دولتی و بین المللی نظر به استقامت وظیفه وی از جایگاه خاص خود در این زنجیره های ارزشی برخوردار هستند.

ایشان گفتند: باید این برنامه ها در چندین جای و در چهارگوشه افغانستان راه اندازی شود تا بتوانیم مردم را قناعت بدهیم، چون نظر به بررسی ای که داشتیم از برنامه های قبلی ساحه غذایی( فود زون) کندهار راضی بودند.

خانم عظیمی از تمام اداره های ذیربط خواستند تا آگاهی عامه در حصه مواد مخدر را در برنامه های خود بگنجانند. وی میگوید اگر حالا از موجودیت مواد مخدر خجالت بکشیم فردا بخاطر بی توجهی ما از نبود انسان سالم در جامعه شرمنده خواهیم بود.

نماینده گان اداره های ذیربط نیز ضمن دادن معلومات در مورد برنامه های تطبیق شده ی فعلی و آینده اداره هایشان در ولایت کندهار چالش های و پیشنهادات سازنده خود را ارایه نمودند.

قابل یادآوری است که این برنامه به تاریخ 30 جوزای سال 1395 خورشیدی به اشتراک، سید فیصل حسینی معین مالی و اداری وزارت مبارزه علیه مواد مخدر، نماینده برنامه فود زون کندهار، وزارت احیا وانکشاف دهات، نماینده اداره مبارزه علیه مواد مخدر و جرایم سازمان ملل (UNODC) و مرسی کور، مسوول برنامه کاردی اف و دیگر مسوولین وزارت مبارزه علیه مواد مخدر در این وزارت برگزار گردید.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار