افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 20 آوریل , 2018 لینک کوتاه خبر :

بهترین زمان برای رابطه جنسی کی است؟

رابطه جنسی

برای داشتن یک رابطه جنسی موفقیت آمیز باید وقت و زمان مناسب بگذارید.

بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران، با مشکلاتی مواجه استند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانواده گی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده می باشد.
بهترین و بدترین زمان برای رابطه جنسی از دیدگاه طب سنتی

خبرگزاری افغان تلکس، با هدف پیش گیری از ایجاد این گونه مشکلات و با احترام به حریم خانواده ، جهت افزایش دانایی زوجهای جوان و کمک به بهبود واستحکام روابط همسران اقدام به تهیه و ارایه مطلب زیر نموده است:

رابطه جنسی باید زمان مناسبی صورت پذیرد که بهترین زمان 2 تا 3 ساعت بعد از غذا خوردن و پس از استراحت کافی است. داکتر رضایی متخصص طب سنتی عنوان می‌کند:

بسیاری از ناتوانی‌های جنسی و حتی ناباروری‌ها ناشی از ضعف و مریضی در دیگر اعضای بدن خاصتاً مغز، قلب، جگر و گرده‌هاست و نیاز به تداوی توسط داکتر دارد. به گفته وی در چنین مواردی استفاده از دواهای محرک جنسی چون فراورده‌های جنسینگ و شبیه آن مفید نخواهد بود و چه بسا عوارضی هم داشته باشد.
فواید رابطه جنسی معتدل

رابطه جنسی معتدل خود فوایده زیادی در بدن دارد که می‌توان به افزاینده حرارت ذاتی بدن است و دفع کننده مواد زاید بدن بوده و آماده کننده جذب موادغذایی به بدن است همچنین شادی بخش و از بین بردن افکار بد و وسواس است. البته همانطور که در بالا ذکر شد رابطه جنسی باید زمان مناسبی صورت گیرد که بهترین زمان 2 تا 3 ساعت بعد از غذا خوردن و پس از استراحت کافی است.

این متخصص طب سنتی معتقد است: رابطه جنسی بعد از گرمابه رفتن به مدت طولانی، زمانی که بطن پر است و زمانی که بطن بسیار خالی است به بدن آسیب وارد می‌کند. رابطه جنسی در زمان نامناسب خود بروز دهنده مریضی است.

اگر رابطه جنسی بلافاصله پس از غذا خوردن صورت گیرد باعث ضعف بدن، سستی عصب‌ها، درد مفاصل و تولید اخلاط بد در بدن می‌شود.

در کتاب قانون جلد سوم آمده است که عدم تخلیه جنسی باعث آسیب‌های جدی جسم و روان در زن و مرد می‌شود، در زنان ابتدا موجب کسالت، سردی تَن و نهایتاً خفگی رحم می‌شود و در مردان هم باعث متراکم و سمی شدن مَنی شده و بخارات آن به قلب و مغز رسیده و عوارض جدی بر روی این دو ارگان مهم باقی می‌گذارد.

 

  1. ناشناس :

    واقعا بسیار آموزنده وبجا فرموده‌اید

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار