افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 30 نوامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

بهترین استقبال از دختر ترمپ در هند + تصاویر

بهترین استقبال از دختر ترمپ در هند (4)

هندی ها تا جایی که برایشان ممکن بود از ایوانکا ترمپ ، دختر رییس جمهور ترمپ استقبال کرده که طولانی‌ترین میز شامی یکی از اقدامات آن ها بود.

نخست‌وزیر هند برای پذیرایی از ایوانکا ترمپ در این کشور، یک میز شام طویل با ۱۰۱ چوکی تدارک دید.

ایوانکا ترمپ ، دختر و مشاور ارشد رییس جمهور امریکا، این روز‌ها برای حضور در اجلاس جهانی کارآفرینی در حیدرآباد هند به سر می‌برد. نارندرا مودی ، نخست وزیر هند، شخصا ایوانکا را همراهی می‌کند و نهایت تلاش خود را بکار بسته تا به بهترین شکل ممکن از دختر رییس جمهور امریکا میزبانی کند.

هندی‌ها برای مشایعت ایوانکا از یک روبات هوشمند با نام میترا استفاده کردند و مودی نیز طولانی‌ترین میز شام را برای او تدارک دید. ضیافت شام ایوانکا ترمپ در قصر فلکنوما ، متعلق به سلسله نظام حیدرآباد از سلاطین آصفیه، برگزار شد.

بهترین استقبال از دختر ترمپ در هند (3)

میز شامی که برای ایوانکا چیده شد به اندازه‌ای طویل بود که ۱۰۱ چوکی گرداگرد آن قرار داشت، این میز پر از غذا‌های مختلف بود. سرآشپز‌های هندی طبق روال پذیرایی از مهمانان خاص، از مقادیر زیادی زعفران و انجیر در تهیه غذا‌ها استفاده کرده بودند.

دهلی به تقویت هرچه بیشتر روابط با واشینگتن در دوران ریاست جمهوری دونالد ترمپ، امید زیادی بسته است. برگزاری اجلاس جهانی کارآفرینی در حیدرآباد با محوریت حمایت از زنان کارآفرین، بهترین فرصت را در اختیار هندی‌ها قرار داد تا با استقبال خاص از هیئت امریکایی، روابط میان دو کشور را تقویت کنند.

بهترین استقبال از دختر ترمپ در هند (2)

ایوانکا ترمپ همراه با هیئتی ۳۶۰ نفره از فعالان اقتصادی و تجار امریکایی راهی هند شده است.

بهترین استقبال از دختر ترمپ در هند (1)

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار