افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 4 جولای , 2017 لینک کوتاه خبر :

برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی پروژه های تحت پلان تدارکاتی

وزارت انرژی و آب

وزارت انرژی و آب به زودی کنفرانس اطلاع رسانی پروژه های تحت پلان تدارکاتی این وزارت را برگزار می کند.

به همین منظور مقام های این وزارت روز گذشته نشستی رایزنی و تقسیم مسوولیت ها را با شماری از مسوولان بخش های مختلف این وزارت برگزار کردند.

عبدالبصیر عظیمی معین مالی و اداری وزارت انرژی و آب در نخست روی پیشرفت آمادگی ها برای برگزاری این کنفرانس صحبت نموده گفت به شماری از موسسات همکار با این وزارت نامه فرستاده شده است تا در جریان آغاز این کنفرانس قرار داشتنه باشند و برای برگزاری باشکوه آن تشریک مساعی نمایند.

سپس انجنیر علی احمد عثمانی وزیر انرژی و آب با ابراز حمایت از نفس برگزاری چنین کنفرانس مهمی گفت: “تدارکات خوب” از اولویت های وزارت انرژی و آب است و ما از گام های بنیادی در این راستا بگونه‌ی کامل حمایت می کنیم.

در ادامه وزیر انرژی و آب به مسوولان پروژه ها و ریسس های بخش ها دستور داد تا عصر دوشنبه 12 سرطان 1396 پرزنتیشن های خود را کامل ساخته تسلیم مسوولان برگزار کننده نمایند.

وزیر انرژی و آب برگزاری این کنفرانس را بسیار مهم دانسته گفت این کنفرانس باید راهکارهای مهمی برای تدارکات پروژه ها ارایه کند و در این راستا سکتور خصوصی نیز باید سهم جدی بگیرند. کنفرانس اطلاع رسانی پروژه های تحت پلان تدارکاتی وزارت انرژی و آب به زودی در کابل برگزار می شود و در آن شمار زیادی از مقام های بلند پایه و شرکت های خصوصی اشتراک می کنند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار