افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 21 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

برگزاری نشست امنیتی در وزارت امورداخله

روزگذشته، نشست امنیتی به اشتراک تمام معینان و رؤسای ادارات مرکزی این وزارت، قوماندانان عمومی پولیس سرحدی و نظم عامه به ریاست وزیرامورداخله برگزار شد.

وزیرامورداخله بعداز شنیدن گزارشات کاری مسوولین ارشد پولیس ضمن تاکید به هماهنگی بیشتر پولیس با سایر نیروهای امنیتی و دفاعی کشور به مسئولین دستورداد تا در رفع چالشها، اکمال و تجهیز نیروهای پولیس ملی در تمام قطعات و جزوتامهای این نیروها بیشتر از پیش رسیدگی صورت گیرد.

وی افزود برای آنعده افسران و سربازانیکه در مناطق دارای تهدیدات بلند در مقابل دشمنان صلح و ثبات مردم افغانستان مبارزه مینمایند و جانهای شان را بخاطر حفاظت از جان و مال مردم و حراست از اراضی این کشور به مخاطره می اندازند ایجاب مینماید تا  امتیازات و معاشات آنان نسبت به سایر نیروهای پولیس اضافه باشد و به مسوولین زیربط هدایت داد تا در این راستا اقدامات لازم را روی دست گیرند.

وزیر امورداخله با اشاره  بر اصل مکافات و مجازات تاکید کرد تا کسانیکه  در اجرای وظایف عملکرد شان خوب  است مورد تقدیر و مکافات قرار داده و آن عده اشخاص استفاده جو و فرصت طلب  را که در بین نیروهای پولیس جا داشته باشد شناسایی و از صفوف این نیروها اخراج گردد.

در این نشست وزیر امورداخله گفت که با فرا رسیدن روز های عید سعید فطر بیشتر از پیش در جهت تامین امنیت شهروندان تلاش شود و از مسئولین خواست تا در این زمینه تلاش جدی نمایند و نگزارند دشمنان مردم افغانستان به پلانهای شوم شان دست یابند.

وی همچنان ازمردم خواست که با افزایش همکاری های خود با نیروهای امنیتی ، درتامین امنیت شهر های کشور به ویژه شهرکابل بیشترازپیش سهیم شوند .

 

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار