افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 11 دسامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

برگزاری سی و دومین جلسه کمیته رهبری ارتقای ظرفیت برای نتایج

%d8%a7%da%a9%d9%84%db%8c%d9%84-%d8%ad%da%a9%db%8c%d9%85%db%8c

 

سی و دومین جلسه کمیته رهبری برنامه ارتقای ظرفیت برای نتایج (CBR) روز گذشته به ریاست شاغلی اکلیل حکیمی، وزیر مالیه در مقر این وزارت دایر گردید.

 

در این جلسه در رابطه به پلان اصلاحی، تشکیلات و پلان های آینده وزارت خانه های تجارت و صنایع و مبارزه علیه مواد مخدر و پروسه استخدام از طریق برنامه ارتقای ظرفیت برای نتایج   بحث و گفتگو صورت گرفت.

 

در اخیر تصمیم اتخاذ گردید تا ادارات یاده شده در بخش تطبیق استخدام از طریق برنامه سی بی آر استفاده مؤثر نموده و طبق قانون تشکلیلات خود را اصلاح نمایند.

 

در این جلسه در کنار دفتر حمایوی برنامه ارتقای ظرفیت برای نتایج˓ وزیر زراعت و مالداری، مقامات وزارت خانه های، تجارت و صنایع، مبارزه علیه مواد مخدر، کار و امور اجتماعی، معادن و نماینده گان اداره امور و اصلاحات ادارای نیز اشتراک داشتند.

 

قابل تذکر است که کمیته رهبری برنامه ارتقای ظرفیت برای نتایج (CBR) طبق حکم مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان تشکیل گردیده و اهداف کلیدی این کمیته نظارت منظم از ترتیب و تطبیق پلان های اساسی اصلاحات و تسریع روند شفاف استخدام کادرهای متخصص و مجرب در وزارت ها و ادارت دولتی از طریق برنامه ارتقای ظرفیت برای نتایج، میباشد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار