افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 2 اکتبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

برگزاری جلسۀ اتخاذ تدابیر امنیتی برای دهۀ محرم در ارگ ریاست جمهوری

ارگ

 

به‌منظور آمادگی و اتخاذ تدابیر امنیتی جهت برگزاری مراسم دهۀ محرم، جلسۀ تحت ریاست محمداشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان عصر روز گذشته در ارگ دایر گردید.

 

دراین جلسه قدم‌شاه شهیم لوی درستیز وزارت دفاع ملی، عبدالرحمان رحمان معین ارشد امنیتی وزارت امور داخله و محمدمعصوم استانکزی رئیس عمومی امنیت ملی در خصوص آمادگی‌های امنیتی برای برگزاری مراسم دهۀ محرم به رئیس‌جمهور گزارش ارائه کردند.

 

محمدسرور دانش معاون دوم ریاست جمهوری در این جلسه گفت، نشست‌های هماهنگی بیشتر در زمینه با علما و برگزارکننده‌گان این مراسم دایر خواهد شد، تا تدابیر بهتر امنیتی گرفته‌شود و این مراسم به‌گونۀ درست آن انجام گردد.

 

رئیس‌جمهور محمداشرف غنی از سکتور امنیتی بخاطر اقدامات و اتخاذ تدابیر امنیتی برای تجلیل از دهه محرم تشکری کرد و به وزارت‌های حج و اوقاف، اطلاعات و فرهنگ، ارگان‌های سکتور امنیتی و شورای علما هدایت داد، تا در هماهنگی مشترک در راستای برگزاری بهتر مراسم دهه محرم کار کنند.

 

رئیس‌جمهور غنی گفت، با شورای علمای تسنن و تشیع و برگزارکننده‌گان مراسم دهۀ محرم دیدار خواهم کرد، و روی اتخاذ تدابیر و هماهنگی بهتر جهت تجلیل از مراسم دهه محرم با آنان صحبت و مشوره می‌نماید.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار