افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 3 مارس , 2017 لینک کوتاه خبر :

بررسی اوضاع امنیتی کشور در جلسه سرقوماندانی اعلی قوای مسلح

 

جلسه سرقوماندانی اعلی قوای مسلح تحت ریاست رئیس جمهوری اشرف غنی ، بعد از ظهر روز گذشته اوضاع عمومی امنیتی کشور را مورد بررسی قرار داد.

در این جلسه که در ارگ انجام شد، حملات تروریستی دو روز پیش  که در اثر آن تعدادی از هموطنان ما شهید و زخمی شدند، به شدیدترین الفاظ محکوم گردید و این عمل دشمنان مردم افغانستان نشان دهندۀ ضعف و شکست آنان در جنگ رو در رو با نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشور عنوان گردید.

 

همچنان در این جلسه، مراتب تسلیت و همدردی با خانواده‌های شهدا ابراز شد و برای شهدا بهشت برین و به مجروحان این رویدادهای تروریستی، صحتمندی کامل از بارگاه ایزد متعال استدعا گردید.

 

در این جلسه وزرای سکتور دفاعی و امنیتی در مورد وضعیت عمومی امنیتی کشور به ویژه ولایات بغلان، لغمان، جوزجان و کابل گزارش ارائه نمودند. جلسه تهدیدات امنیتی را مورد بررسی قرار داد و تلاش ها، رشادت ها و مبارزه هدفمند نیروهای ملی دفاعی و امنیتی را مورد ستایش قرار داد.

 

همچنان جلسه آخرین تحولات به شمول انکشافات امنیتی در تاله و برفک را مورد بررسی قرار داد و هدایات لازم را جهت دفع تهدیدات امنیتی به قوای دفاعی و امنیتی کشور صادر نمود.

 

در اخیر ضمن اینکه در مورد سطح اکمالات اساسی قوای دفاعی و امنیتی کشور گزارش مفصل ارائه گردید، بر هماهنگی بیشتر بین قول اردوها، قوماندانی ها، کندک ها و پوسته های نیروهای ملی دفاعی و امنیتی کشور تأکید صورت گرفت و هدایات لازم در زمینه سطح اکمالات پرسونل، تعلیم و تربیه، تجهیزات و سطح احضارات، صادر گردید.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار