افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, مقاله -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 27 ژانویه , 2015 لینک کوتاه خبر :

بار دیگر حماسه دیگر آفرینیم…

 

13سال است از اشغال افغانستان توسط قوت های غرب می گذرد اما کشورم هنوز پیشرفتی ندیده است. همه آرزوهای ملت مظلوم افغانستان بر خلاف آرزوهایش می گذرد اما دستاورده این 13 سال اشغال چه بوده است؟

 

آیا غیر از این است که اشغالگران به جنگ اسلام آمده بودند. قوت های غرب خوب می دانستند که اگر رژیم طالبان را به حال خود رها کند در آینده برای غرب یک رقیب واقعی و دشمن آنها خواهد بود. چون که می دانستند در گذشته مسلمانان افغانستان با دست های خالی بزرگترین قدرت جهانی یعنی ارتش سرخ را به زانو در آورده بودند.

 

ترس غرب از مسلمانان افغانستان بود. می دانستند اگر حماسه دیگری رخ دهد دیگر نمی توانند جلوی ملت مظلوم افغانستان ایستادگی کرد. قوت های غرب به بهانه مبارزه با تروریست قلب آسیا را اشغال نمود و سرمایه های ملی را به تاراج بردند و ده ها هزار نفر را کشتند و میلیون ها نفر را بی خانمان کردند. هزاران زن را بیوه کردند و هزاران کودک را یتیم کردند و هزاران مادران را داغ دیده کردند. چه بسا روزهای تلخی بود.

 

بلاخره ملت شریف اما مظلوم افغانستان بار دیگر حماسه آفریدند و با گذشت سالها مبارزات دلیرانه خود را ادامه دادند بر پیکر قوت های غربی که باعث شکستگی این قدرت های شیطانی شد. 13 سال گذشت و سرانجام پیروز میدان ملت مظلوم افغانستان شد. آمریکا و 49 کشور غربی به شدت شکست خورد اما با تلفات جانی و هزینه های هنگفت.

 

اشغالگران در حال خروج از افغانستان عزیز هستند اما اداره دست نشانده خود را به زور و بازو بر ملت مظلوم افغانستان تحمیل کرده است اما باز هم نقشه های غرب شکست خوردند و اداره اجیر نفس های اخر خود را به زور می زند.

 

بر هر افغانستانی غیرتی و وطن دوست لازم است، دیگر از صنف دشمن خارج شوند و به آغوش گرم ملت خود باز گردد. بیایید بار دیگر حماسه دیگر آفرینیم.

 

 

کودک مبارز

 

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار