افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, اقتصادی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 12 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

امضای قرارداد پروژه های عام المنفعه توسط وزارت مبارزه با موادمخدر

قرارداد

 

پروژه های اعمار دو ورزشگاه کرکت در ولایت‌های زابل و هلمند و برنامه نشراتی رادیویی و تلویزیونی مبارزه علیه مواد مخدر با کاپل، به امضاء رسید.

در نخست پوهنوال سلامت عظیمی وزیرمبارزه علیه مواد مخدر گفت: وزارت مبارزه علیه مواد مخدر ضمن هماهنگی، رهبری و نظارت مبارزه علیه مواد مخدر کار ساخت تعداد زیادی از پروژه های ساختمانی را هم در ولایت‌های مختلف عملی نموده و این پروژه‌ها هم به همان هدف می‌باشد.

ایشان گفت که به منظور جلوگیری از آغشته شدن جوانان و ایجاد مصروفیت سالم، دو ورزشگاه کرکت به ارزش مجموعی بیشتر از 71 میلیون افغانی و برنامه تبلیغاتی رادیو و تلویزیون به ارزش بیشتر از 21 میلیون افغانی به امضا می‌رسانیم.

عاطف مشعل رئیس کرکت بورد افغانستان هم ضمن سپاسگزاری از وزارت مبازره علیه مواد مخدر این کار را یک اقدام نیک دانسته و وعده نمود که در خصوص تبلیغات با وزارت همکاری نمایند.

قابل یادآوری است که این برنامه با اشتراک پوهنوال سلامت عظیمی وزیر مبارزه علیه مواد مخدر، جاوید احمد قایم و سید فیصل حسینی معینان وزارت مبارزه علیه مواد مخدر، عاطف مشعل رییس کرکت بورد افغانستان و نماینده مردم هلمند در مجلس در مرکز رسانه‌های حکومت برگزار گردید بود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار