افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 28 ژانویه , 2018 لینک کوتاه خبر :

افغانستان امروز غرق در عزا و ماتم است!

افغانستان ماتم ملی

در پی حمله بی رحمانه و خونین دیروز طالبان در کابل که ده ها شهید و زخمی برجای گذاشت، ارگ امروز را ماتم ملی اعلام کرده است.
ارگ ریاست جمهوری پس از حمله خونین انتحاری که در آن بیش از ۲۰۰ تن شهید و زخمی شده اند، امروز( یک شنبه، ۸ دلو) را ماتم ملی و فردا دوشنبه را رختصی عمومی تنها در ولایت کابل اعلام کرده است.
در خبرنامه گفته شده که طی روزهای اخیر، تروریستان با انجام حمله های جنایت کارانه درکابل و ولایت های ننگرهار و کندهار شماری از هم وطنان ما را شهید و زخمی کرده و مردم ما را به غم و ماتم نشانده اند.
به اساس خبرنامه، ارگ ریاست جمهوری به خاطر ادای احترام به قربانیان این روی دادها، امروز را ماتم ملی اعلام کرده و افزوده که بیرق افغانستان باید در سراسر کشور و نماینده گی های سیاسی در خارج از افغانستان به حالت نیمه افراشته، در آورده شود.
ارگ ریاست جمهوری گفته که به منظور رسیده گی به تر به مجروحین روی داد های متذکره و خانه واده شهدا، دولت فردا را تنها درکابل رخصتی عمومی اعلام می دارد.
ارگ علاوه کرده که هم چنان پس فردا؛ یعنی سه شنبه به خاطر اتحاف دعا به روح شهدای روی داد های اخیر تروریستی، مراسم ختم های قران کریم در سراسر کشور برگزار گردد.

  1. Ali Wafa :

    تسلیت افغانستان ،،،

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار