افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, امنیتی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 12 مارس , 2018 لینک کوتاه خبر :

افراد مسلح غیر مسوول از موترهای پولیس استفاده شخصی می کنند!

رنجر

افراد مسلح غیر مسوول در تخار از ده‌ها موتر رینجر پولیس به مقاصد شخصی استفاده می‌کنند.سنت‌الله تیمور سخنگوی والی تخار گفت، وزارت امور داخله در این مورد آگاهی دارد و تا کنون اقدامات مقام ولایت نتایج مثبت نداشته‌اند.

وی گفت: تعدادی از افراد شامل جنرال‌های متقاعد، متنفذین و قوماندان‌های جهادی از این وسایط استفاده می‌کنند. در این مورد تصامیم چندین بار از سوی پولیس تخار گرفته شد، متأسفانه نتایج مثبت در قبال نداشت.

سخنگوی والی تخار گفت، در نشست امنیتی روز شنبه تحت ریاست والی تخار در این مورد تصمیم گرفته شد و ابراز امیداوری کرد که این تصمیم به همکاری وزارت امور داخله، عملی شود.

هرچند سخنگوی والی تخار در مورد تعداد این وسایط چیزی نگفت، ولی گفته می‌شود که اضافه از ۳۰ موتر رینجر در دست افراد غیر مسوول مسلح قرار دارند.

 1. Shabirahmad Shakori :

  ازناتوانی دولت است

 2. عثمان غنی :

  درکلی ولایتها امیتواست یک بچه ده کوچه مااست بیریش آمیرحوزه است دوتا لینجرپولیس بیست چهارصاعت ده کوچه رفتوآمد کده دیوانه ماکده

 3. GulAhmad Hoshmand :

  ایجاب مینماید تا ارگان های مسئول تدابیر لازم و جدی بگیرند.

 4. Furugh Izmaray :

  دولت و ادارات فاقد چندین نوع ضرفیت اند، ضرفیت تخصصی در کادر های خویش، ضرفیت ایدیالوژیک و یا احساسمند در کادر ها، ضرفیت سیاسی در بتن و جوهر خود حکومت( فکر می‌کنم روش های سیاسی اشرف غنی وارداتی و طرح در مراکز سیاسی خارج هستند)، ضرفیت انسانی مبنی بر تاریخ، ضرفیت زیربنایی در آبعاد نظامی استخباراتی، اقتصادی، مدیریتی، حتی اجتماعی و دینی… از کجایش بنالیم هوشمند صاحب.

 5. Abdul Salam Rahimi :

  این موتر ها توسط تفنگ سالاران مجاهلین شخصی شده است کوچ کشی سودایی خانه زن ودختر خودرا بهچکر مهمانی سالگره میبرند

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
  آخرین اخبار