افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, حوادث -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 10 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

اعلامیه وزارت امورداخله در پیوند به رویداد تروریستی در ولایت پکتیا

 

وزارت امورداخله حمله شب گذشته بر نماز گزاران در ولایت پکتیا را به شدت محکوم کرد.

وزارت امورداخله با نشر اعلامیه ای، تیر اندازی دشمنان مردم افغانستان بر نمازگزارن در ولایت پکتیا را به شدت محکوم وتقبیح نموده و در راستای رد یابی و به کیفر رساندن عاملان این رویداد هراس افگنانه از هر گونه تلاش دریغ نخواهد کرد.

بربنیاد گزارش پولیس ولایت پکتیا، حوالی ساعت 8:45 شب گذشته دشمنان دین و مردم افغانستان با تیر اندازی بر نماز گزاران  در هنگامی نماز تراویح در یکی از مساجد در مربوطات حوزه دوم امنیتی شهر گردیز، 3 نمازگذار شهید و 9 نماز گزار دیگر زخمی شده اند.

اعلامیه در ادامه افزود: هدف قرار دادن افراد ملکی درماه مبارک رمضان نشان دهنده ضعف و ناتوانی جدی دشمنان دین و مردم افغانستان بوده که توان مقابله با نیروهای امنیتی افغانستان را ندارند و عمدآ افراد ملکی را به شیوه های مختلف تروریستی هدف قرار می دهند که یک رویکرد جنایت کارانه ضد انسانی و ضد اسلامی و قابل تقبیح است.

تروریستان با این رویکرد ضد انسانی و ضد اسلامی نه تنها به اهداف شوم شان نمی رسند بلکه به جز از ذلت چیزی دیگری را در دنیا و آخرت نصیب نخواهند شد.

وزارت امور داخله، در حالیکه از شهادت ومجروحیت شماری نمازگزاران دراین رویداد شدیداً متاثر میباشد، مراتب همدردی و تسلیت خویش را برای خانواده های شهدا ابراز می کند و از بارگاه خداوند منان برای آنان صبر و شکیبایی و برای زخمیان این رویداد، سلامتی عاجل تمنا مینماید.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار