افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 19 اکتبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

اعطای سند فراغت برای 41 تن از کارکنان بخش تدارکات وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین

وزارت کار

 

کارگاه‌ آموزشی (ورکشاپ) 12 روزهٔ تدارکات که از سوی انستیتوت ملی تدارکاتی برای مدیران ولایتی این بخش برگزار گردیده بود؛ با اعطای سند فراغت برای مشمولان برنامهٔ یاد شده توسط محترم لعل الدین آریوبی معین امور مالی و اداری وزارت کار، امور اجتماعی، شهدا و معلولین به پایان رسید.

 

آقای آریوبی از انیستیتیوت ملی تدارکاتی که در زمینهٔ آموزش کارکنان بخش تدارکات ادارات با تلاش همه جانبه در جهت زمینه‌سازی فرصت‌های مناسب آموزشی کوتاه مدت کار می‌نماید اظهار سپاس نموده؛ خواستار فراهم‌سازی آموزش در دوره‌های متوسط و عالی این برنامهٔ تدارکاتی برای کارکنان بخش مربوطهٔ این وزارت گردید.

 

گفتنی‌است که در این کارگاه‌آموزشی 12 روزه از 34 ریاست ولایتی کار، اموراجتماعی شهدا و معلولین؛ مدیران تدارکات در سه بخش اساسی (تدارکات اجناس، قانون تدارکات و تدارکات ساختمانی) آموزش دیدند.

 

اشتراک کنندگان این برنامهٔ آموزشی از فراگیری این کارگاه؛ اظهار خورسندی نموده، یاد آور گردیدند که این گونه کارگاه‌های آموزشی برای شان خیلی سودمند و ارزشمند بوده و تأثیر مستقیم بالای فعالیت‌های کاری شان دارد.

 

قابل یاد آوری‌است که انستیتوت ملي تدارکاتی پیش از این نیز همچو کارگاه‌های آموزشی را برای کارکنان وزارت کار، امور اجتماعی شهدا و معلولین دایر نموده بود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار