افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 22 ژوئن , 2017 لینک کوتاه خبر :

اعطای تصدیق نامه تدارکاتی به وزارت امور مهاجرین

تصدیق نامه تدارکاتی 2

اداره تدارکات ملی تصدیق نامه تدارکاتی را به وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان اعطا کرد.

اداره تدارکات ملی پس از بررسی های دقیق و همه جانبه کارهای وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان در راستای اصلاحات، شفافیت و ارتقای ظرفیت، تصدیق نامه تدارکاتی را به وزارت امور مهاجرین وعودت کننده گان اعطا نمود.

در محفل که به همین منظور در وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان برگزار گردیده بود این تصدیق نامه از سوی عبدالله محمدی رییس پالیسی اداره تدارکات ملی به سید حسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین و عودت کننده گان اعطا گردید.

رییس پالیسی اداره تدارکات ملی ضمن تبریکی از تصدیق نامه به وزیر امور مهاجرین و عودت کننده گان گفت ما کارهای وزارت امور مهاجرین را بررسی نمودیم اصلاحات و شفافیت در وزارت به میان آمده است و ظرفیت های تدارکاتی بالا رفته است به گفته وی ادارات که شفاف باشد می توانند این تصدیق نامه را دریافت کنند.

سپس وزیر امور مهاجرین و عودت کننده گان ضمن سپاسگذاری از اداره تدارکات ملی گفت این اداره اراده جدی برای اصلاحات دارد وی کارهای این اداره را ستایش نمود.

سید حسین عالمی بلخی افزد تلاش های زیادی بمنظور آورده اصلاحات در عرصه های مختلف وزارت امور مهاجرین و عودت کننده گان انجام شده است و این وزارت سال گذشته توانسته است که 86 در صد بودیجه انکشافی خود را به مصرف برساند.

 

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار