افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 26 آوریل , 2015 لینک کوتاه خبر :

اصغر ستانکزی: روی بیتنگ تیم کرکت تمرکز خواهم کرد

کپتان تیم کرکت افغانستان می گوید، او پلان دارد که در کمپ های تمریناتی آینده کمبود و نواقص تیم در بخش بیتنگ را رفع کند.

 

اصغر ستانکزی کپیتان جدید تیم کرکت افغانستان گفت، در نظر است تا بازیکنان روزانه دو نیم ساعت در بخش بیتنگ کار کنند:

 

” ما در کمیته انتخاب کوچ جلسۀ برگزار و فیصله کردیم که بالای بیتنگ کار زیاد می کنیم. روزانه از یک و نیم تا دو نیم ساعت هر بازیکن باید تمرین بیتنگ کند تا مشکل حل شود.”

 

اصغر ستانیکزی گفت، او بیشتر بر کار روی بیتس مین های شروع کننده و وسط بازی تمرکز خواهد کرد و در این مورد با مربی تیم پلان ترتیب می نماید تا بر تمرینات بیتنگ توجه صورت گیرد.

 

قبل از این نبی عیسی خیل کپتان سابق تیم کرکت افغانستان گفته بود که انجام وظیفه کپتانی بر بازی او تاثیر منفی گذاشته و به این دلیل از وظیفه اش کنار رفته و همچو یک بازیکن عادی به کارش ادامه می دهد.

 

اما اصغر ستانکزی در ادامه صحبت خود گفت، او مطمین است که این وظیفه را به خوبی پیش می برد.

 

کپتان جدید تیم کرکت افغانستان در مورد همکاری سایر اعضای تیم گفت، در جلسۀ که او را برای چنین وظیفه تعیین می کردند، گفته شده که در تنظم و ترتیب تیم و در مجموع در این مسوولیت به وی صلاحیت کامل داده شده است.

 

اصغر ستانکزی در مورد مسابقات و تمریناتی که تیم کرکت افغانستان در آینده نزدیک در پلان دارد، گفت:

 

“ما اول در جلال آباد برای ده تا پانزده روز کمپ تمریناتی داریم. پس از آن به انگلستان رفته در آنجا نیز به تمرینات پرداخته و مسابقه می دهیم. از آن به بعد به اسکاتلند می رویم و تمرینات و مسابقاتی را در آن جا هم انجام می دهیم.”

 

کپتان تیم کرکت افغانستان گفت، این کمپ های تمرینانی که از دوم تا پنجم ماه جون امسال در لندن و اسکاتلند برگزار می شوند، در بلند بردن مهارت های بازیکنان افغان نقش عمده را بازی می کند و به گفته وی در این تمرینات تلاش صورت می گیرد تا مشکلات تیم در بخش بیتنگ رفع گردد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار