افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 12 آوریل , 2017 لینک کوتاه خبر :

اشتراک رییس پولیس بین المللی وزارت امور داخله در نشست ویژه پولیس بین المللی

 

این نشست که به اشتراک شماری از مسئولین پولیس بین المللی  در شهر باکو برگزار گردیده بود مل پاسوال سید افندی رییس پولیس بین المللی وزارت امور داخله، ضمن ارایه گزارش کاری این اداره گفت که کشور های بیرون مرزی افغانستان در حملات تروریستی این کشور نقش به سزایی دارند.

رییس پولیس بین المللی کشور، ضمن اشاره به لانه های تروریستی دشمن، طالبان، داعش، القاعده و گروهای تروریستی دیگر را نهاد ها دهشت افگن در کشور خوانده گفت که کشور های همسایه افغانستان با تقویه بیشتر از 35 گروه تروریستی و فرستادن آنها به افغانستان و منطقه، نقش گسترده یی را در امر تقویه تروریزم ایفا می نمایند که در این زمینه توجه جدی کشور های منطقه محسوس می باشد.

 

وی افزود که نیروهای پولیس بین المللی افغانستان به گونه‌‌‌‌‌ی روز افزون از آموزشهای بیشتر مسلکی برخوردار گردیده اند که در جریان یک سال گذشته بیشتر از 3000 قاچاقبر مواد مخدر را در میادین و مرز های این کشورباز داشت نموده که بیشتر از 300 تن این قاچاقبران اتباع پاکستانی می باشند.

 

در این نشست که به اشتراک بیشتر از 40 کشور، در آذربایجان برگزار گردیده است پیرامون مبارزه جدی هراس افگنی، تولید وقاچاق مواد مخدر و قاچاق انسان بحث و تبادل نظر صورت گرفته است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار