افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 20 نوامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

از روز محصل در پوهنتون هرات گرامی‌داشت به عمل آمد

محصل

آنجلا سروری مدیر عمومی جندر پوهنتون هرات ضمن تبریکی روز محصل گفت که محصل و پوهنتون، نماد فکر، خرد، فرهنگ غنی و سمبول پیشرفت علمی یک کشور می باشد.

وی بااشاره به روز محصل افزود که نام گذاری روزی به نام محصل در جنتری کشورها، بیان گر و ارج گذاشتن به جایگاه محصلان در جامعه بشری می باشد.

در همین حال، قاهره رسولی معاون امور محصلان افزود که امروزه ملت و مُـلکی درعرصهٔ سیاست، کولتور، اقتصاد و صنعت پیشتاز است که با سلاح علم مجهز باشند و بتوانند ازین سلاح به صورت استفاده کنند.

خانم رسولی تصریح کرد که تمام خدمات اجرایی و علمی پوهنتون، برای انکشاف ذهن و تقویت توانایی های علمی محصلان، ارایه می شود.

همچنان در این روز از بهترین محصلان و بهترین مستند سازان پوهنتون هرات تقدیر گردید که فرهاد حقیار از فاکولته خبرنگاری، بهترین مستند ارایه شده را ساخته بود.

از سوی هم، محمد نذیر سکندری معاون امور مالی و اداری پوهنتون هرات، ضمن معرفی بخش های گوناگون علمی، تدریسی، امور مالی و اداری پوهنتون، جزئیات پلان ها، بخش ها و میزان خدمات را به محصلان، استادان و کارمندان ومحصلان جدیدالشمول تشریح نمود.

این در حالی است که انجمن ارتباط عامه، فاکولته ژورنالیزم هرات قبل ازین نیز چندین پروگرام را در پوهنتون هرات برگزار کرده بود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار