افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 22 می , 2016 لینک کوتاه خبر :

ارگ کشته شدن ملا اختر منصور را تایید کرد

منصور

دولت جمهوری اسلامی افغانستان حمله به ملا اختر منصور در یک عملیات طیاره های بدون سرنشین نیروهای ایالات متحده امریکا را تائید می کند.

ملا اختر منصور به درخواست مکرر مردم و دولت جمهوری اسلامی افغانستان برای پایان بخشیدن به جنگ و ختم صلح آمیز خشونت ها در کشور همواره پاسخ رد داده است. او با پناه گرفتن در خاک بیگانه همچنان به تزویر، کتمان حقایق، کشتار مردم بیگناه، ترور، وحشت، قاچاق مواد مخدر و جلوگیری از پیشرفت و توسعۀ افغانستان دست می زد و در تداوم جنگ لجوجانه تاکید میکرد. افراد وابسته به وی نیز از هیچ قساوت علیه مردم شریف و مسلمان ما دریغ نمی کنند.

دولت افغانستان تلاش دارد تا جزییات این عملیات را در مورد سرنوشت ملا اختر منصور بررسی نهای نماید و نتایج آنرا هر چه زود تر در اختیار مردم قرار خواهد داد. این عملیات یکبار دیگر نشان می دهد که تروریستان و آنانی که جنگ و خشونت یگانه پیشۀ شان است، در هیچ جای مصئون نخواهند بود.

نیروهای دفاعی و امنیتی کشور با تلاش و فداکاری شبانه روزی به دفاع از خاک، مال و عزت مردم خود شجاعانه دوام خواهند داد.

در صورت کشته شدن ملا منصور، فرصت جدیدی برای آن گروه های طالبان است که میخواهند از جنگ و خون ریزی دست کشیده، از خاک بیگانه گان به وطن برگشته و به پروسۀ صلح بپیوندند که از جانب خود افغانها پیش برده میشود.

دولت اسلامی افغانستان یکبار دیگر از تمامی گروه های طالبان میخواهد تا از داعیه مردم و دولت افغانستان برای تامین صلح استقبال نموده و به زندگی صلح آمیز بپیوندند. دولت افغانستان همچنان تاکید میکند که ملت سربلند افغانستان و فرزندان غیور کشور در ترکیب نیروهای امنیتی و دفاعی، همواره آماده دفاع از وطن و قانون اساسی در مقابل آن گروه های می باشند که به خاطر خدمت به اهداف بیگانگان جنگ و ستم را بر مردم ما تحمیل می کنند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار