افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 27 مارس , 2017 لینک کوتاه خبر :

ارائه معلومات دربارۀ سهولت‌های عزیزی بانک

معاون اجرایی عزیزی بانک

معاون اجرایی عزیزی بانک با وزیرمبارزه علیه موادمخدر دیدار و گفتگو کرد.

پوهنوال سلامت عظیمی وزیرمبارزه علیه مواد مخدر گفت: عزیزی بانک در تمام بخش های ارایه خدمات بانکی پیشتاز است، معاشات کارمندان و بیشترین اجراآت ما از طریق این بانک اجرا می‌گردد.

بانو عظیمی از معاون عزیزی بانک خواست تا در هماهنگی با بخش مالی و اداری وزارت و بخاطر ایجاد سهولت بیشتر برای کارمندان، در نصب یک پایه ماشین (ATM) با این وزارت همکاری نماید.

همچنان جاوید احمد قایم معین پالیسی و هماهنگی وزارت مبارزه علیه مواد مخدر گفت: در قانون تعدیل شده مبارزه با مواد مخدر، یک صندُق وجهی نیز در نظر گرفته شده است که ما کوشش می‌کنیم تا در عزیزی بانک ساخته شود.

عُثمان نوروزی معاون اجرایی عزیزی بانک گفت: هدف از ملاقات امروزی، معلومات در مورد سهولت‌های عزیزی بانک می‌باشد. ایشان اضافه نمود که 60 پایه ماشین (ATM) در سراسر افغانستان موجود است و تا آخر سال 2017 تصمیم براین است تا 60 پایه دیگر هم نصب و اضافه گردد که بیشترین توجه ما ادارات دولتی است و همچنان ماشین اضافه نمودن پول و اجرای چِک را هم بشکل محدود در چند نماینده‌گی نصب نموده ایم که تا آخر سال بر تعداد آن خواهد شد.

نوروزی علاوه نمود: تنها ده فیصد مردم افغانستان با خدمات بانکی آشنایی دارند و 90 فیصد دیگر آن هنوزهم بی خبراند و تلاش ما این است تا با اطلاع رسانی همگانی مردم را با خدمات بانکی آشنا سازیم.

ایشان افزود: عزیزی بانک در بخش فعالیت های اجتماعی برنامه و بودجه خاص دارد، برعلاوه ایجاد سهولت های زیاد به همچو برنامه ها کمک مالی هم می کنیم طوری که قبلن این کار را نموده‌ایم.

قابل ذکر است که این دیدار به تاریخ 6 حمل 1396 خورشیدی با حضورداشت پوهنوال سلامت عظیمی وزیرمبارزه علیه مواد مخدر، جاوید احمد قایم معین پالیسی و هماهنگی، سیدفیصل حسینی معین مالی و اداری وزارت مبارزه علیه مواد مخدر و عثمان نوروزی معاون اجرایی عزیزی بانک در وزارت مبارزه علیه مواد مخدر انجام شد.

 

  1. محمدضیاضیایی :

    من میخواهم کارتی بانکی از عزیزی بانکداشته باشم باید چکونه عمل کنم که دارنده آن کارت شوم.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار