افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اجتماعی, اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 14 سپتامبر , 2016 لینک کوتاه خبر :

ادای احترام رئیس جمهور غنی به پیکر قوماندان امنیه ولایت ننگرهار

%d8%a7%d8%b4%d8%b1%d9%81-%d8%ba%d9%86%db%8c

 

رئیس جمهور درین مراسم گفت: جنرال زړور زاهد، شهید واقعی راه خدا و وطن است. زړور زاهد شخصیتی بود که برای دفاع از کودکان و مردم کشور در مقابل دشمن جانش را سپر کرد.

 

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان بعد از ظهر روز گذشته طی مراسم تشریفاتی به پیکر شهید مل پاسوال زړور زاهد قوماندان امنیه ولایت ننگرهار که سه روز قبل در خط مقدم جبهه به شهادت رسید، ادای احترام کرد.

 

در این مراسم که برعلاوه رئیس جمهور، مسئولین سکتور امنیتی و دفاعی کشور نیز حضور داشتند، رئیس جمهور غنی و اشتراک کننده گان، پیکر فرمانده شهید را از شفاخانه شهید محمد داوود خان روی شانه های خود حمل کردند.

 

رئیس جمهور قبل از برداشتن پیکر شهید مل پاسوال زړور زاهد، ضمن ابراز تسلیت و غمشریکی به خانواده شهید زړور زاهدو منسوبین پولیس کشور و دعا به روح آن شهید، گفت: جنرال زړور زاهد، شهید واقعی راه خدا و وطن است. زړور زاهد شخصیتی بود که برای دفاع از کودکان و مردم کشور در مقابل دشمن جانش را سپر کرد.

 

رئیس جمهور خطاب به خانواده شهید زړور زاهد و منسوبین امنیتی و دفاعی کشور، گفت: من افتخار می کنم که جنرال زړور زاهد سوگندی را که بخاطر دفاع از وطن و مردم یاد کرده بود، آنرا تا آخرین رمق حیات تعقیب کرد.

 

رئیس جمهور غنی ضمن ابراز تسلیت به منسوبین پولیس و خانواده شهید جنرال زړور زاهد، گفت: این جنگ بالای ما تحمیل شده است، دشمنان فکر نکنند که زړور را از ما گرفتند، تمام قوای مسلح ما دلاور اند. وی افزود: ما باور داریم که این کشور به برکت خون شهدا به ثبات می رسد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار