افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار, خبر ویژه -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 13 فوریه , 2016 لینک کوتاه خبر :

احمدضیاء مسعود: انعطاف پذیری در برابر هراس افگنان ظلم بر مردم افغانستان است

احمدضیاء معسود درنشستی بر رهبران جهادی و مقام های کندز از انعطاف پذیری در برابر هراس افگنان انتقاد می کند.

احمدضیاء مسعود نماینده ویژه رئیس جمهور در امور اصلاحات و حکومت داری خوب روز گذشته در دیدار از ولایت کندز می گوید که اگر نیروهای دولتی به گونه درست رهبری شوند واز این رهبری اطمینان پیدا کنند، این نیروها به زودترین فرصت درمیدان های نبرد پیروز خواهند شد.

آقای مسعود همچنان می گوید که انعطاف پذیری در برابر هراس افگنان ظلم بر نیروهای دولتی و مردم افغانستان است.

نماینده ویژه رئیس جمهور در امور اصلاحات و حکومت داری خوب، پس از دیدار از ولایت تخار، برای ایجاد شورای مجاهدین ونقش این شورا درتامین امنیت ولایت کندز، ازاین ولایت دیدار کرد.

احمدضیاء معسود درنشستی بر رهبران جهادی و مقام های کندز از انعطاف پذیری در برابر هراس افگنان انتقاد می کند.

احمدضیاء مسعود نماینده ویژه رئیس جمهوردر امور اصلاحات و حکومت داری خوب می گوید که:”انعطاف پذیر بود در برابر گروه های ترورستی یک ظلم بسیار بزرگ در حق مردم افغانستان است. او کسانیکه به مردم افغانستان به کشور، به دین ما به احترام نمی گذارند آنها باید واقعن سرکوب شوند.”

نماینده ویژه رئیس جمهور تأکید می ورزد که ایجاد رهبری درست در نهادهای امنیتی ، نیروهای دولتی را در برابر هراس افگنان انگیزه می دهد.

آقای مسعود می گوید که:” شهامت و فداکاری های شما قسمی است که مردم افغانستان این اطمینان را دارند که ترورست ها در کشورما مسلط نمی شوند اما ما نیازمند یک رهبری موثر هستیم که بتواند شما فرزندان فداکار را به صورت درست رهبری بکند و شما اطمینان حاصل نماید که پشت سرتان یک رهبری بسیار سالم وجود دارد و من یقین دارم که شما به زودترین فرصت گروه های ترورستی را به زودترین فرصت سرکوب نماید.”

درهمین حال شورای ولایتی کند از عملی نشدن تعهدات رهبران حکومت وحدت ملی پس از سقوط کندز به شدت انتقاد می کند.

محمد یوسف ایوبی رئیس شورای ولایتی کندز می گوید که:”از آمدن رییس صاحب جمهور به کندز سه ماه میگذرد و وعده های که رییس جمهور برای مردم در ظرف سه هفته از عملی شدن آن وعده کرده بود امروز سه ماه می گذرد ولی ما منتظر وعده های رییس جمهور هستیم ووعده های شان تاهنوز جامه عمل نپوشیده است. امیدوار هستم با آمدن شما این وعده ها جامه عمل بپوشند.”

نماینده ویژه رئیس جمهور در برابر اصلاحات و حکومت داری خوب از فداکاری نیروهای دولتی درمیدان های نبرد ستایش می کند، اما مدیریت بهتر نبرد را، نیازمند مدیریت بهتر نیروهای دولتی می داند.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار