افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اخبار -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 20 دسامبر , 2011 لینک کوتاه خبر :

آغاز پروسه حساب دهی مسئولان ادارات غزنی

مقامات محلی ولایت غزنی از آغاز پروسه حساب دهی مسولان ادارات دولتی به مردم در این ولایت خبر می دهند.
غزنیف موسی خان اکبر زاده والی غزنی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت، در این پروسه تمامً روسای ادارات دولتی غزنی از کار کرد، تطبیق پروژه ها و بودجه ای که آنها در جریان یکسال بدست  آورده و به مصرف رسانیده اند در حضور مقامات محلی غزنی، مردم ، متفذ ین و ولسوالان گزارش خواهند داد.

والی غزنی علاوه کرد که پروسه حساب دهی ادارات بخ منظور شفافیت در کار، مبارزه با فساد اداری و آگاهی مرد م راه اندزی گردیده است.

موسی خان اکبر زاده والی غزنی همچنان گفت، روسای ادارت دولتی بعد ازتکمیل شدن دور اول این پروسه در دور دوم از طریق تلویزیون ملی غزنی نیز از کار کرد ها و دست آورد های یکساله شان به مردم و مطبوعات معلومات خواهند داد و مردم می توانند در باره مشکلات و کم کاری روسای ادارات نظر بدهند.

گفتنی است سال گذشته هم والی ولایت غزنی و اکثر روسای ادارات دولتی این ولایت در رابطه به کار کرد ها وپروژه ها و پلان های آینده شان به مردم معلومات دادند، اما آگاهان امور می گویند، روسای ادارات نمی توانند کار کرد ها ی یکساله شان را در یک ساعت گزارش دهند.

آنان از مقامات محلی غزنی می خواهند، برای شفافیت کار، مبارزه با فساد اداری و حل مشکلات مردم همواره از روند کار ادرات دولتی نظارت صورت گیرد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار