افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : مطالب خواندنی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : جمعه, 15 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

8 روز دیگر جهان نابود خواهد شد! +عکس

نابودی جهان

دانشمندان هندی در جدیدترین پیش بینی خود مدعی شدند یک ویروس فضایی ناشناس، بشریت را در 23 دیسِمبر نابود خواهد کرد.
دانشمندان هندی مدعی شدند ویروسی فضایی ۲۳ دیسِمبر، بشریت را نابود خواهد کرد. دانشمندان هندی در جدیدترین پیش بینی خود مدعی شدند یک ویروس فضایی ناشناس، بشریت را در 23 دیسِمبر نابود خواهد کرد.

اسپوتنیک در راپور خود به نقل از پایگاه روسی VladTime آورده است دانشمندان شهر دهلی هند اعلام کرده اند پایان جهان همین ماه دیسِمبر سال جاری عیسوی خواهد بود. این دانشمندان گفته اند علت نابودی بشریت ویروسی پیچیده است که 23 دیسِمبر از سوی جسمی فضایی بر روی کره زمین نشر می شود و به سبب مریضی که از سوی این ویروس نشر یافته، تمامی بشریت ظرف یک هفته نابود خواهد شد. آنها شیوه انتقال عفونت از یک شخص به شخص دیگر را اعلام نکردند.

طبق اعلام این پایگاه، دانشمندان به تازه گی شئ پیچیده ای را در فضا مشاهده کردند که در پایگاه های داده ای ناسا موجود نیست و از همین رو احتمال می رود این جسم ویروسی مرگبار را به روی زمین آورد که سبب نابودی تمامی اشکال حیات بر روی زمین شود.
اظهارات دانشمندان هندی در حالی مطرح می شود که پیشتر نیز شماری از رسانه ها اعلام کرده بودند پایان جهان طبق جنتری مایاها در 2012 نیست و فهم پیش بینی مایاها درست صورت نگرفته است؛ بلکه جهان در 2017 پایان می یابد.

 1. Kashif Zakhilwal :

  نابود کننده الله است به این حرفها بیجای عقیده نبند که به ایمان تان ضرر دارد

 2. Mujtaba Sherzad :

  الله اكبر

 3. Zmaryalai Ahmadi :

  Hahahahaha…. All of them are stupid.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
  آخرین اخبار