افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : امنیتی, بین الملل, مطالب خواندنی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 19 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

زنی که سه سال مورد تجاوز جنسی داعش قرار داشت + عکس

برده های جنسی داعش

به گفته رسانه های ایزدی زنی که به بعنوان برده جنسی مورد تجاوز جنسی گروه تروریستی داعش قرار داشت پس از سه سال تحمل به خانواده اش بازگشت.
رسانه های ایزدی با نشر کردن تصویری مدعی شدند یکی از زنان ایزدی که از سال ۲۰۱۴ و پس از حمله تروریست های داعشی به سنجار من‌حیث برده جنسی در خدمت داعشی ها بوده است، توسط خیرین از بازار برده فروشی داعش خریداری شد و به آغوش خانواده بازگشت

به نقل از اویس، در ادامه تلاش های بین المللی برای آزادی زنان ایزدی از چنگال تروریست های داعشی، رسانه های ایزدی با نشر کردن تصویری مدعی شدند یکی از زن ایزدی که از سال ۲۰۱۴ و پس از حمله تروریست های داعشی به سنجار من‌حیث برده جنسی در خدمت داعشی ها بوده است، توسط خیرین از بازار برده فروشی داعش خریداری شد و به آغوش خانواده بازگشت.

ناگفته نماند در شبکه کامل موجود در بازار برده فروشی داعش، فروش زنان و دختران محبوس در چنگال وهابی ها به اقارب شان نیز وجود دارد. پول دریافت شده میان تمام دلالان تقسیم می‌شود و بیشترین سهم را کسی می‌گیرد که دختر را به فروش می‌رساند. پس از انجام معاملات، فرد خریداری شده به کردستان عراق فرستاده می‌شود، جایی که اقارب اش می‌توانند او را دریافت کنند.

برده جنسی داعش

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار