افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : مطالب خواندنی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : سه‌شنبه, 12 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

بلایی که شراب بر سر دندان ها می آورد + عکس

دندان

بر اساس تحقیقات یکی از کارشناسان مرکز تحقیقات طبی در ایتالیا برای نشان دادن بخشی از مضرات مصرف مشروبات الکولی، دندان را من‌حیث یکی از مستحکم ترین اعضای بدن مورد استفاده قرار داد که نتیجه شوکه کننده بود.
در اینکه مصرف مشروبات الکولی کلا برای سلامت جسم و روح مضر هستند هیچ شکی نیست و این مسئله بارها و بارها به واسطه تحقیقات و مطالعات ثابت شده است اما متاسفانه برخی بی توجه به تمام هشدارها بازهم از نوشیدنی های مضر و مشروبات استفاده می کنند.
در تازه ترین بررسی های انجام شده در مورد اثرات منفی و عوارض مشروبات الکولی یکی از کارشناسان دندان را که یکی از محکم ترین عضوهای بدن است را برای نشان دادن خطرات و آثار مخرب مشروبات الکولی مورد بررسی قرار داده است.

بافین از مرکز حفظ الصحه ایتالیا با تصاویری شوکه کننده نشان داد که مقداری مشروب در عرض 14 روز چه بلایی سر دندان آورده است.
نوعی مشروب که با نام Prosecco شناخته شده است برای نشان دادن تاثیرات منفی مشروبات الکولی روی دندان انتخاب شده بود بعد از 14 روز دندان مورد آزمایش را به طور کامل پودر کرد.
دندانی کاملا سالم و سفید برای آزمایش انتخاب شده بود که بعد از تماس با این نوشیدنی به شکلی که در تصاویر مشاهده می کنید درآمد.
داکتر بن آتکین در گفتگو با دیلی میل گفت: زمانی که بعد از 2 هفته دندان را در دست گرفتم باورم نمی شد هرچند انتظار داشتم ولی نه در این حد و با این شدت، دندان کاملا پودر شده بود و با یک حرکت کوچک از هم پاشید.

 الکول

الکول 2

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار