افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : مطالب خواندنی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : یکشنبه, 4 فوریه , 2018 لینک کوتاه خبر :

زنی پس از 26 سال راز خود را افشا کرد! +عکس

راز زن

زنی که بعد از سالها راز پنهان زنده گی خودش را مخفی کرده بود و از شهر خود پنهان گشته بود، بالاخره راز خود را برای پسرش برملا ساخت!

زن چینی بعد از سالها راز پنهان زنده گی خودش را با پسر جوانش در میان گذاشت و اعتراف کرد که او مادر واقعی اش نیست و سالها پیش او را از مادر واقعی اش دزدیده است.
زن جوان یک روز برای همیشه ناپدید شد و هم زمان با این اتفاق زوج جوان پسر یک ساله ی خود را گم کردند ، اتفاقی که مدتها پولیس را درگیر تحقیقات و بررسی های دقیق کرد اما بی نتیجه باقی ماند و حالا بعد از 26 سال در شهری دیگر مادر 48 ساله یک پسر 27 ساله خود را من‌حیث مجرم به اداره پولیس معرفی کرد .
ژیائوپینگ 48 ساله با افشای راز قدیمی به پسر جوان خود گفت که او مادر واقعی اش نیست و در حقیقت او را از پدر و مادر واقعی اش سالها پیش دزدیده است .
این زد در اعترافات خود به پولیس گفت: بعد از از دست دادن 2 فرزندم در دوران طفلی شان متوجه شدم که دیگر نمی توانم بچه دار شوم برای همین نقشه ای طراحی کردم تا برای فرزندی سالم داشته باشم، من‌حیث نرس وارد خانه ی زوج جوانی شدم و مدتی در آنجا از طفل نگهداری کردم تا بالاخره موفق به جلب اعتمادشان شدم تا در یک فرصت مناسب طفل را که پسربچه ای 1 ساله بود دزدیده و با خود به شهر دیگری ببرم. با کارت شناسایی جدید و با مشخصاتی کاملا غیرواقعی در جای دیگری زنده گی خود را آغاز کردم تا اینکه بالاخره تصمیم گرفتم واقعیت را به او بگویم.
لیو پسری که حالا 27 ساله است در واکنش به افشای این راز گفت: برایم مهم نیست که سالها پیش چه اتفاقی افتاده است و این زن مادر واقعی من نیست، او برای من بهترین مادر دنیا بوده و هست در حدی که نمی توانم این ماجرا را باور داشته باشم. رفتار او با من تمام این سالها مثل یک مادر مهربان و فداکار واقعی بود وحالا گر پدر و مادر واقعی من شناسایی شوند باز هم نمی توانم او را ترک کنم.

ژیائوپینگ 2

ژیائوپینگ 1

  1. خداداد :

    اقای قنی اگر یکمی به فکر مردمت استی کشور را پیشرفته کن از مهاجرت جوانان ک سرمایه وطن استند حفازت کن از دخترانی ک ربات ساختند حمایت کن خواهشا

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار