افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : امنیتی, گزارش تصویری -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : دوشنبه, 6 نوامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

عروس انگلیسی داعش: آرزوی ما داشتن فرزندانی قاتل بود + تصاویر

 

عروس انگلیسی داعش (3)

زن بریتانیایی که با تروریست های داعش ازدواج کرده بود، خاطراتی از اهداف شوم خود گفت که بزرگترینش تربیت اطفال تروریست بود.

یک زن انگلیسی که پیشتر با یکی از عناصر گروه تروریستی داعش ازدواج کرده بود، اعلام کرد فقط به امید اینکه فرزندانش در آینده تروریست شوند، آنها را به دنیا آورده است!

تانیا چودهوری که هم اکنون 5 فرزند دارد، در خصوص اینکه چگونه پس از حمله به برج‌های نیویارک در سِپتِمبر 2001 تصمیم گرفته است به عضویت گروه‌های تروریستی در بیاید، توضیحاتی داد.

عروس انگلیسی داعش (2)

او گفت: پس از حمله تروریستی 11 سِپتِمبر به برج های دوقولو این تصمیم را گرفتم. من با رفتارهای نژادپرستانه زیادی مواجه شدم. ما همسایگان بسیار بدی داشتیم. من به دنبال راهی بودم که تلافی کنم. من در زمان حمله به برج های دوقولو 17 ساله بودم. وقتی این اتفاق را دیدم تصمیم گرفتم به گروه‌های افراطی بپیوندم.

وی در ادامه گفت: من چند سال بعد با یک ویبسایتِ همسریابی آشنا شدم. در آنجا با جان جورجلاس ، یک امریکایی که به عضویت در گروه های افراط‌گرا علاقه داشت، آشنا شدم. سپس با هم ازدواج کردیم. در سال 2004 نخستین فرزند ما به دنیا آمد. تا سال 2013 سه فرزند داشتیم و در همان سال بود که تصمیم گرفتیم برای پیوستن به گروه داعش به سوریه سفر کنیم. رویای ما این بود که فرزندانی داشته باشیم که بتوانند قتل و عملیات (تروریستی) انجام دهند.

عروس انگلیسی داعش (4)

این عروس داعشی افزود: در آگِست 2013 به سوریه سفر کردیم. پس از چند ماه که فرزندانم مریض شدند پشیمان شدم و تصمیم گرفتم از راه ترکیه بازگردم. پس از بازگشت از همسرم جدا شدم.

این زن 33 ساله مدعی شده است که دیگر به عضویت در گروه تروریستی داعش نمی اندیشد. یک کارشناس امور مربوط به داعش اعلام کرد: با وجود اینکه احتمال بروز خشونت از جانب وی وجود ندارد، این احتمال هست که او همچنان تحت تأثیر شست و شوی مغزی داعش قرار داشته باشد.

عروس انگلیسی داعش (1)

تصویری از همسر تانیا چودهوری

تصویری از همسر تانیا چودهوری

 

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار