افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : سیاسی -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 8 نوامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

یک زن سعودی قاچاقچی انسان لقب گرفت + عکس

زن سعودی

یک زن سعودی که قصد دارد از طریق انترنت یک زن برده فلیپینی را به فروش برساند خبر ساز شد!!!

یک کاربر زن سعودی که مدتهاست در شبکه های اجتماعی به شهرت رسیده، اقدام به راه اندازی یک مسابقه جنجالی کرد.

یک زن سعودی پس از راه اندازی یک مسابقه در شبکه های اجتماعی جایزه ای نیز برای آن تعین نمود که همین موضوع بسیار جنجال برانگیز شد.

این کاربر زن که به خاطر نشر تصاویری از زنده گی روزمره دختر خردسالش ساوانا در اسنپ چت به شهرت رسیده ، یک خدمتکار زن فیلیپینی را در میان جایزه های این مسابقه قرار داده که این اقدام با طیف وسیعی از خشم کاربران مواجه گشت.

زن سعودی قاچاقچی انسانتصویر این زن سعودی

کاربران چنین جایزه ای را توهین به کرامت انسانی قلمداد نمودند چرا که زن سعودی یک انسان را من‌حیث یک جنس یا کالا معرفی کرده بود، همچنین قاچاقچی انسان یکی از لقب هایی بود که مردم به این زن نسبت دادند.

زن سعودی برای سرپوش گذاشتن بر روی پیشنهاد شرم آوری که داده بود، یک پیام در صفحه خود گذاشت و در آن اعلام کرد قصدش از این کار فقط کمک به کسانی بود که نیاز به استخدام یک خدمتکار داشته اما پول کافی برای این کار ندارند و فقط هدفش تقبل هزینه استخدام یک زن فیلیپنی برای انجام کارهای خانه برنده مسابقه بوده است.

گفتنی است این زن یکی از اعضای هیئت آموزش پوهنتون ملک سعود نیز هست، اما ظاهرا خود به گذراندن دوره های آموزش احترام به انسانها و درک لازم از تعریف کرامت انسانی نیاز دارد.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار