افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : اقتصادی, بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : چهارشنبه, 27 دسامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

350 طفل فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی اسراییل!

بازداشت طفل فلسطین اسراییل

به گفته سخنگوی رسانه‌‌ای مرکز مطالعات اسرای فلسطین، تعداد اطفال فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی اسراییل به ۳۵۰ تن رسیده است!
به نقل از رسانه‌های فلسطینی، مرکز پژوهش‌های اسرای فلسطین اعلام کرد که شمار اطفال فلسطینی در بند رژیم صهیونیستی طی سه هفته گذشته به 350 تن رسیده است.

ریاض الأشقر سخنگوی رسانه‌‌ای مرکز مطالعات اسرای فلسطین گفت: از زمان اعلام تصمیم دونالد ترمپ رییس‌جمهور امریکا در به‌رسمیت شناختن قدس من‌حیث پایتخت اسراییل، شمار اطفال فلسطینی در بند زندان‌های این رژیم، 17 فیصد افزایش یافته است. همچنین از لحظه اعلام تصمیم ترمپ درباره قدس تاکنون، 600 باشنده فلسطینی بازداشت شده‌اند که یک سوم آن‌ها طفل هستند.

وی افزود: با توجه به ادامه بازداشت‌ فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی، احتمال افزایش شمار اطفال در بند این رژیم طی روزهای آینده وجود دارد.

سخنگوی رسانه‌‌ای مرکز پژوهش‌های اسرای فلسطین در ادامه گفت که نظامیان رژیم صهیونیستی طی هفته‌های اخیر 600 باشنده فلسطینی را بازداشت کرده‌اند که حدود 200 تن از آن‌ها طفل هستند.

وی افزود: رژیم اشغالگر با هدف ترساندن اطفال از اشتراک در انتفاضه مردمی فلسطین، به شکل وحشیانیه‌ای آن‌ها را دستگیر می‌کند و نظامیان صهیونیست به محض دستگیری این اطفال آن‌ها را از ناحیه فوقانی بدن، مورد لت و کوب قرار می‌دهند و یا سگ‌های پولیس را به جان آن‌ها می‌اندازند. سپس در حالی که لت و کوب آن‌ها ادامه دارد، به مراکز استنطاق منتقل می‌شوند و در آنجا نیز در معرض انواع شکنجه‌ها قرار می‌گیرند.

الأشقر ضمن هشدار درباره سیاست هدف قراردادن اطفال فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی، گفت: هدف قرار دادن اطفال فلسطینی پیامدهای منفی برای این اطفال دارد و آینده آن‌ها را نابود می‌کند.

وی افزود: کشتار اطفال فلسطینی، بازداشت، شکنجه و تبعید آن‌ها اقدامی غیرقانونی است که اسراییل آن‌ را به صورت برنامه‌ریزی شده دنبال می‌کند.

سخنگوی رسانه‌‌ای مرکز مطالعات اسرای فلسطین از جامعه بین‌الملل خواست که به مسئولیت‌های خود در قبال اطفال فلسطینی از جمله اجرای معاهدات بین‌المللی در زمینه حقوق بشر به‌خاص توافقنامه حقوق طفل که هرگونه اعمال خشونت علیه اطفال را ممنوع اعلام کرده است، عمل کند.

 1. Walid Ahmadi :

  Lanat lanat lanat

 2. فرزاد هوشمند :

  لعنت

 3. Husain Amiri :

  لعنت خدا برانها

 4. نورالله غوربندی :

  لعنت برتوضالم

 5. محمد رحمانی :

  مرگ براین ها

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
  آخرین اخبار