افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 3 دسامبر , 2015 لینک کوتاه خبر :

رسوایی اخلاقی یک نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی

یک هفته بعد از افشای رسوایی اخلاقی «اینون ماگال» یکی از نمایندگان کنست (پارلمان اسراییل) از حزب «خانه یهودی»، او از سمت خود استعفا داد.

 

به نوشته روزنامه «جروزالم‌پست»، دو زن خبرنگار اسراییلی سه‌شنبه هفته گذشته اعلام کردند، «ماگال» زمانی که سردبیر پایگاه خبری «واللا» بوده، آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است. به دنبال شکایت این دو خبرنگار زن،‌ پولیس رژیم صهیونیستی نیز وارد عمل شد تا اتهامات آنها را بررسی کند.

 

اما اینون ماگال فردا آن روز (چهارشنبه) با «نفتالی بنت» رهبر حزب «خانه یهودی» که اکنون وزیر آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی است، دیدار کرد و بعد از آن اعلام کرد که از سمت خود استعفا می‌دهد.

 

وی چهارشنبه گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد: « من در گذشته رفتاری داشتم که نامناسب بود و قطعا برای جایگاه کنونی که اکنون دارم نیز رفتار نامناسبی بوده است. از صمیم قلب از کسانی که آزارشان دادم عذرخواهی می‌کنم و قصد دارم رفتار خود را اصلاح کنم و از سمت خود به حیث عضو حزب «خانه یهودی» و نماینده پارلمان استعفا می‌دهم».

 

به نوشته «جروزالم‌پست»، ماگال چند روز قبل رسما اعلام کرد از سمت خود در کنست استعفا داده است.

 

او در نامه‌ای به «نفتالی بنت» نوشت: «مطمئن هستم که رفتار من هیچ بُعد جنایی نداشته است با این حال، درک می‌کنم که برخی از رفتار گذشته من آسیب دیده‌اند».

 

بنت نیز در واکنش به این اقدام گفت، استعفای ماگال کار درستی بوده است.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار