افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : شنبه, 28 نوامبر , 2015 لینک کوتاه خبر :

انتقاد جامعه افسران پولیس مسلمان نیویورک از اظهار نظرهای اخیر دانلد ترامپ

جامعه افسران پولیس مسلمان نیویورک در اظهار نظرهایی از نامزدهای آتی ریاست جمهوری امریکا که دارای رویکردهای ضد اسلامی هستند، انتقاد کردند.

 

به نوشته وبگاه «نیوز وان» یک هزار نیروی پولیس در پولیس شهر نیویورک امریکا وجود دارد و بسیاری از آن‌ها نسبت به حضور «دانلد ترامپ» و «بن کارسن» در بین نامزدهای ریاست جمهوری امریکا که نسبت به مسلمانان سو ظن دارند ، مسرور نمی‌باشند.

 

گروهبان «محمد اشرف» در این زمینه معتقد است که کارسن و ترامپ باید موارد بیشتری را درباره مذهب بدانند.

 

بنابر این گزارش، دانلد ترامپ به خاطر ماجراهای تروریستی پاریس از ادعای ایجاد مرکزی داده‌های اطلاعاتی برای ردگیری مسلمانان عقب ننشسته است .

 

جامعه پولیس مسلمان نیویورک اخیرا در شبکه اجتماعی فیسبوک مطلبی مستند از فداکاری مسلمانان خطاب به کارسن و ترامپ به اشتراک گذاشتند .

 

«بیل براتون» عضو جامعه پولیس مسلمان امریکا در این زمینه گفت: «ما هزاران نفر در پولیس نیویورک هستیم که شبیه دیگر شهروندان بوده و البته نگران اوضاع هستیم.»

 

سروان الطاهری نیز می گوید: «ما در سال 2015 زندگی می‌کنیم اما استفاده از مسلمانان اسلام و قربانی کردن آن‌ها برای رای آوردن موردی ناراحت کننده است. ما اعلام می‌کنیم که برادر و خواهر دیگر شهروندان هستیم. ما نیز امریکایی هستیم.»

 

اعضای جامعه یاد شده امیدوارند وفاق ایجاد شده بین پولیس و جامعه مسلمانان امریکا به خاطر لفاظی‌های سیاسی از بین نرود.

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
    آخرین اخبار