افغانستان

اخبار افغانستان

بخش : بین الملل -+ نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

زمان انتشار : پنج‌شنبه, 23 نوامبر , 2017 لینک کوتاه خبر :

کشته شدن 70 هزار داعشی در عراق

ISIS

کمسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق، پنجشنبه (امروز)، از کشته و دستگیر شدن 75 هزار داعشی خبر داد و بر ضرورت فعالسازی بخش استخباراتی به منظور از بین بردن باندهای تروریستی پنهان میان باشنده گان تاکید کرد.

حاکم الزاملی رییس این کمسیون طی اعلامیه ای که نسخه‌ای از آن در موازین نیوز نشر شد، اعلام کرد که نیروهای مسلح عراقی موفق شدند اراضی خود را از دست داعش آزاد کنند و اکنون این سازمان تروریستی از نظر نظامی شکست خورده و صفحه‌اش در هم پیچیده شده است.

در این اعلامیه آمده است: پیروزی‌های متوالی و توانایی نیروهای نظامی در پیروز شدن در نبرد با تروریستها و ثبت ریکوردهای زمانی، اتفاقی نبود و تجهیز، آموزش، تسلیح و هوشیاری استخباراتی و امنیتی و انتخاب قوماندانان امنیتی شایسته و تجارب آنها، در تحقق این امر سهیم بود.

الزاملی تاکید کرد: نیروهای مسلح عراقی بیش از 70 هزار تروریست عراقی و خارجی را کشته‌اند و 5 هزار تروریست دیگر از جمله شماری از سرکرده‌های داعش را دستگیر کرده‌اند.

وی در ادامه بر ضرورت فعالسازی بخش استخبارات برای از بین بردن باندهای تروریستی پنهان شده میان باشنده گان و بستن راه بر روی تکفیری‌های داعش برای ابد تاکید کرد.

 

 1. Khalil Baqeri :

  دروغ محض

 2. Salim Sanjar :

  واقعیت است

 3. Abdul Malek Saighani :

  عجیب است

یادداشت
ویدیو
بین الملل
خواندنی
گزارش تصویری
پربازدیدها
  آخرین اخبار