- خبرگزاری افغان تلکس - https://www.afghantelex.com -

ژنرال آمریكایی رشته های صهیونیست ها را پنبه كرد!

[1]

در سرمقاله روز سه شنبه این روزنامه آلمانی كه به موضوع برنامه هسته ای ایران و تهدیدات رژیم صهیونیستی و آمریكا علیه كشورمان اختصاص یافته، به سخنان ژنرال آمریكایی ‘ مارتین دمسی’ در مصاحبه با شبكه سی.ان.ان اشاره شده و آمده است، دمسی در این گفت و گو تمام تبلیغات منفی علیه ایران را باطل كرده است.

در مطلب یونگه ولت، می خوانیم:’تا امروز این استدلال از سوی مقامات اسرائیلی و آمریكای ها مورد استناد قرار می گرفت كه مقامات ایران غیر منطقی هستند و رفتار آنها قابل پیش بینی نیست .

یونگه ولت در ادامه می نویسد: مقامات اسرائیلی و آمریكایی همیشه تاكید می كردند كه باید مواضع تندی در قبال ایران اتخاذ كرد و همیشه آماده هر اقدامی باشیم.

این روزنامه آلمانی می نویسد: اسرائیلی ها در حالی این مواضع را در مورد ایران اتخاذ می كنند كه خود آنها تا دندان مسلح به سلاح اتمی هستند.

در این مطلب همچنین اشاره شده، ژنرال دمسی در مصاحبه با سی.ان.ان تاكید كرده، ‘ما بر این عقیده هستیم كه ایران یك بازیگر منطقی است و می دانیم كه این كشور بدنبال بمب اتمی نیست’ .

یونگه ولت در ادامه می نویسد: این سخنان دمسی در حالی عنوان شده كه جمهوری خواهان و دمكراتهای آمریكا اوباما را متهم می كنند كه با شدت كافی علیه ایران عمل نمی كند با این هدف كه از اسرائیل حمایت كند.

 

 

 

 

 

 

ایرنا